ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

تولید انواع کفش ایمنی در شرکت کفش پای آرا

کفش ایمنی شرکت کفش پای آرا

بهلول غفاری مدیر عامل شرکت کفش پای آرا در سال 1328 هجری شمسی در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد.
او از سن 11 سالگی وارد صنعت کفش شد و با شاگری نزد اساتید بزرگی همچون استاد صدقی آموزشهای لازم را دیده و در سال 1344 هجری شمسی در کنار استاد خویش در جهت تولید کفش آغاز فعالیت نمود.

در آن سالها با افتتاح کفش ملی رونق صنعت کفش رو به کاهش نهاد اما وی در سال 1344 هجری شمسی با بنیاد نهادن تولید کفش اسپورت خون تازه ای در رگ صنعت کفش دمید.

پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و هجوم تحریمهای مختلف ، مواد اولیه در کشور رو به کاهش نهاد لذا جهت قطع وابستگی ، شروع به تولید گرانول و زیره ی کفش نمود که روزانه با تولید 10000 جفت زیره و نیز خرید 35000 جفت زیره از مراکز تهران و عرضه آن در بازار تبریز موجب گردید 220 واحد صنعتی کوچک در صنعت کفش تبریز ایجاد شود که در این ارتباط تعداد تقریبی 700 نفر به طور مستقیم وارد این صنعت عظیم شدند.
بهلول غفاری در سال 1374 هجری شمسی اقدام به تاسیس کارخانه ی پای آرا کرد.
در سال 1377 با ورود کفشهای چینی به بازار در کفش ایران ، متاسفانه این صنعت رو به زوال کشیده شد و همکاران و عزیزان بسیاری در این عرصه ورشکست شدند و عده ی زیادی نیز این صنعت را وداع گفتند ولی او با استمرار در این راه و خرید دستگاه آلات جدید روح تازه ای به صنعت بخشید و توانست گامی هر چند به گفته ی خود کوچک اما بسیار سترگی را در این عرصه بردارد.

شرکت کفش پای آرا در سال 1380 با شروع به تولید انبوه کفشهای ایمنی صنعتی ، فرم ، مردانه و زنانه و ورود ماشین آلات ایتالیایی به کارخانه و کنترل کیفی و ارتقای کیفی کفش موفق شد در میان رقبای خود مطرح و با آنان رقابت بپردازد.
این تلاش مضاعف و شبانه روزی در سال 1386 هجری شمسی به اوج خود رسید و با وارد کردن سری جدید ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و بروز رسانی تولید از طریق متخصصان ایتالیایی و ترکیه ایی منجر به تولید کفشهای زیره چرم مجلسی و احیای صنعت کفش چرم دست دوز قدیمی تبریز در متراژهای بالا و نیز تولید کفشهای اسپورت با کیفیتی شد که هم اکنون مدعی کاهش آمار واردات برندهای خارجی به کشور است.

محصولات پای آرا هم اکنون سهم قابل توجهی در بازار کفش کشور دارد و با صادرات به کشورهای جمهوری آذربایجان ، عراق و قزاقستان هنوز یکی از قطبهای تپنده ی صنعت کفش در ایران به شمار می آیند.
اخذ نشان استاندارد ملی ایران ، اشتغال 350 نفر از بهترین هموطنان عزیزی که در این شرکت با ما همکاری می کنند.

کسب مقام پیشکسوت نمونه ی کشور در سال 1381 هجری شمسی از همایش پیشرفت صنعت توسط مدیر عامل شرکت ( بهلول غفاری ) اخذ لوح جهادگر برتر کشوری از دست مسئولین کشوری در سال جهاد اقتصادی و دهها افتخار و نوآوری دیگر در تلاش 51 ساله مردی بود بزرگ که می توان گفت هم اکنون به آرزوی خود رسیده و اثری خوش از خود به جای گذارده است بدیهی است مدیریت شرکت نیز در نسلهای آینده با استفاده از تجارب ایشان گامهای بلندی در راستای سعود به قله های موفقیت بر خواهد داشت.

ایمیل
info@payarashoe.com

تولید انواع کفش ایمنی در شرکت کفش پای آرا

تلفن ثابت
شهر/استان/منطقه
تبریز
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه
تاریخ آخرین تغییر
جمعه, 28 اردیبهشت, 1397
payarashoe

به اشتراک گذاری این صفحه: