به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

مجموعه دوره های آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE

ثبت شده توسط navidhp - دوشنبه, 04/11/1397 - 09:42
رویداد ایمنی

احتراماً، به استحضار می رساند شرکت فنی و مهندسی بام فرایند سیستم با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شرکت ریسکونت هلند و شرکت H2K هلند تقویم آموزش HSE سال 1397 خود را تهیه و تدوین نموده است.
تلاش شده است تا این دوره¬ها بر اساس نیازهای صنعت و نیز دید مهندسی در قالب HSE تدوین گردد و پر واضح است، هدف اصلی آن ارتقای سطح مهارت و تخصص¬های فنی کارشناسان صنعتی است، که این اهداف در انتخاب اساتید و نیز تدوین سرفصل ها لحاظ شده است.

ارزیابی اثرات زیست محیطی EIA
طراحی سیستم های اطفاء حریق و نرم افزار PIPENET
شناساسی مخاطرات محیطی به روش HAZID و ارزیابی ریسک به روش Bow Tie
مدیریت بحران و واکنش در شرایط اضطراری
NFPA 13, 2019 edition
NEBOSH National General Certificate in Occupational Health and Safety
سیستم فرماندهی حادثه
Incident command system (ICS)
اصول و مبانی طراحی سیستم های اعلان حریق
NFPA 13,14, 20 & 25
مدیریت یکپارچه سرمایه
ارزیابی کمی ریسک QRA

برگزار کننده
شرکت فنی و مهندسی بام فرایند سیستم باهمکاری دانشگاه امیرکبیر

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.