ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

مهندسی ایمن کیا صنعت

ایمنی

شرکت مهندسی ایمن کیا صنعت (IKS) در سال 1378 با هدف ارائه خدمات تخصصی ، آزمایشگاهی ، فنی و مهندسی ، مشاوره و آموزش در حوزه های سلامت ، ایمنی و محیط زیست (hse) تاسیس گردیده و در حال حاضر با پیشینه ای قریب به 18 سال تجارب و سوابق کاری مفید و ارزنده با در اختیار داشتن تجهیزات ، دستگاه های پیشرفته و مرکز آزمایشگاهی مجهز به کلیه تجهیزات آنالیز آزمایشگاهی(GC , GC.MAS , GC-FID , GC-ECD . HPLC,A.A Flame & Graphit Flame , ….. ) ، کارشناسان و متخصصین مجرب و کار آزموده به عنوان یکی از برجسته ترین شرکت های فنی ، مهندسی و آزمایشگاهی در حوزه های سلامت ، ایمنی ، محیط زیست و کنترل کیفیت (HSEQ) ، مفتخر به ارائه خدمات به اکثر صنایع و سازمان های مطرح کشور گردیده است .

رسالت شرکت مهندسی ایمن کیا صنعت (IKS) گسترش سطح همکاری با شرکت های معتبر در سطح دنیا جهت توسعه و بهبود مداوم خدمات خود با کیفیت برتر و ارائه راه حل های نوین بهمراه دانش روز و ایجاد محیط کار سالم ، ایمن و پاک جهت ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات طرف های ذینفع می باشد.

خط مشی شرکت (IKS) تلاش جهت افزایش سطح رضایت مشتریان و کلیه طرف های ذینفع ، بهبود مداوم کیفیت خدمات با بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین ، افزایش صلاحیت کارکنان به همراه آموزش مستمر و اثر بخش ، افزایش سهم بازار و ایجاد روابط کاری مستحکم با مشتریان و تضمین کیفیت خدمات خود می باشد.

سرلوحه کار شرکت مهندسی ایمن کیا صنعت ، ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت با استفاده از نیروی انسانی متخصص و تجهیزات پیشرفته هم گام با ارائه راهکارهای نوین متناسب با نیاز مشتریان می باشد.

ایمیل
imenkia@yahoo.com

مهندسی ایمن کیا صنعت

تلفن ثابت
فکس
شهر/استان/منطقه
شیراز
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه
تاریخ آخرین تغییر
یکشنبه, 26 فروردین, 1397
imenkia

به اشتراک گذاری این صفحه: