به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

شرکت مه شکن سازه MEDCOM: تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات پزشکی و آمبولانس

ثبت شده توسط atashbas.ir - یکشنبه, 12/27/1396 - 17:43
شرکت مه شکن سازه MEDCOM

شرکت مه شکن سازه با نام تجاری "مدیکام" اولین طراح و تولید کننده‌ی تجهیزات تخصصی اورژانس، امداد و نجات در ایران، در سال 1376 تاسیس گردید. مدیکام در پی تاسیس شرکت بهرویان، ارائه دهنده‌ی خدمات تخصصی اورژانس با بیش از چهار دهه تجربه، و توسط همان گروه پیدایش یافت.
از ابتدا، بخشی از چشم انداز ما تامین استقلال صنعت تجهیزات پیش-بیمارستانی کشور بوده است. و امروزه با تکیه بر تجربه‌ای که طی قریب به سه دهه کسب کرده‌ایم، مفتخریم که پاسخگوی نیازهای حساس تجهیزات اورژانس در سراسر کشور می‌باشیم.
امروز با استفاده از بیش از 30000 متر مربع فضای تولیدی و 3000 متر مربع فضای اداری و با پشتوانه‌ی کارکنان متخصص، در تبدیل انواع آمبولانس و ساخت و ارائه ی انواع متنوعی از تجهیزات اورژانس توانمند گشته‌ایم. تا به امروز، بیش از 2500 آمبولانس، ده‌ها خودروی امداد و نجات، اتاق عمل سیار، کلینیک‌های پزشکی و دندانپزشکی سیار را تجهیز کرده‌ایم.
ما همچنین در طراحی، ساخت و تجهیز انواع پیشرفته‌ی بیمارستان‌های صحرایی با هدف پاسخگویی به نیاز کشور در سطوح تحقیقات، آموزش و عملیات فعالیت می‌کنیم.
علاوه بر تجهیزات، ارائه دهنده‌ی خدمات نیز می‌باشیم. شما همواره می‌توانید از خدمات مشاوره و خدمات پس از فروش ما بهره بگیرید.

فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.