ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

شرکت مه شکن سازه MEDCOM: تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات پزشکی و آمبولانس

شرکت مه شکن سازه MEDCOM

شرکت مه شکن سازه با نام تجاری "مدیکام" اولین طراح و تولید کننده‌ی تجهیزات تخصصی اورژانس، امداد و نجات در ایران، در سال 1376 تاسیس گردید. مدیکام در پی تاسیس شرکت بهرویان، ارائه دهنده‌ی خدمات تخصصی اورژانس با بیش از چهار دهه تجربه، و توسط همان گروه پیدایش یافت.
از ابتدا، بخشی از چشم انداز ما تامین استقلال صنعت تجهیزات پیش-بیمارستانی کشور بوده است. و امروزه با تکیه بر تجربه‌ای که طی قریب به سه دهه کسب کرده‌ایم، مفتخریم که پاسخگوی نیازهای حساس تجهیزات اورژانس در سراسر کشور می‌باشیم.
امروز با استفاده از بیش از 30000 متر مربع فضای تولیدی و 3000 متر مربع فضای اداری و با پشتوانه‌ی کارکنان متخصص، در تبدیل انواع آمبولانس و ساخت و ارائه ی انواع متنوعی از تجهیزات اورژانس توانمند گشته‌ایم. تا به امروز، بیش از 2500 آمبولانس، ده‌ها خودروی امداد و نجات، اتاق عمل سیار، کلینیک‌های پزشکی و دندانپزشکی سیار را تجهیز کرده‌ایم.
ما همچنین در طراحی، ساخت و تجهیز انواع پیشرفته‌ی بیمارستان‌های صحرایی با هدف پاسخگویی به نیاز کشور در سطوح تحقیقات، آموزش و عملیات فعالیت می‌کنیم.
علاوه بر تجهیزات، ارائه دهنده‌ی خدمات نیز می‌باشیم. شما همواره می‌توانید از خدمات مشاوره و خدمات پس از فروش ما بهره بگیرید.

ایمیل
info@medicom-co.com

شرکت مه شکن سازه MEDCOM: تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات پزشکی و آمبولانس

تلفن ثابت
فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه
تاریخ آخرین تغییر
دوشنبه, 28 اسفند, 1396
atashbas.ir

به اشتراک گذاری این صفحه: