به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

شركت پیراکو – پیشگامان کار با طناب آسیا

ثبت شده توسط piraco.ir - پنجشنبه, 12/24/1396 - 18:30
پیشگامان کار با طناب آسیا

شركت پیراکو – پیشگامان کار با طناب آسیا- از فعالان جوان اما با تجربه در زمینه‌ی فعالیت‌های کار در ارتفاع و مهندسی عمران و است. این شركت با پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه و فعالیت مستمر تنی چند از متخصصان، فعالیت خود را از اوایل سال 1386 آغاز كرده است. هر یك از بنیان‌گذاران این شركت، با اتکا بر تجربیات اجرایی و آموزش های مستمر گواهی‌نامه‌های بین‌المللی و معتبر این رشته، سوابق درخشانی را به ‌دست آورده‌اند.

شرکت پیراکو ارائه دهنده خدمات کار در ارتفاع و کار با طناب صنعتی مرتبط با حوزه شهری و صنعتی می باشد. در جهت فراهم کردن این خدمات با بالاترین سطح کیفیت، شرکت پیراکو اقدام به برقراری سامانه مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای بین المللی IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) نموده است. در این راستا، شرکت پیراکو جهت دستیابی به اهداف زیر حداکثر تلاش خود را بکار می گیرد: - افزایش سطح کیفیت خدمات - توسعه پایدار فرهنگ ایمنی، سلامت و محیط زیست در سازمان - هدایت دست اندرکاران صنعتی و عمرانی در راستای نیازمندیهای ایمنی، سلامت و محیط زیست

شرح 2
در یك نگاه كلی فعالیت‌های شركت پیراکو به چهار بخش تقسیم می‌شود:

- بخش اجرایی کار درارتفاع
- بخش آموزشی کار با طناب
- بخش تامین و فروش تجهیزات
- بخش تحقیق و توسعه
فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.