به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

گروه صنعتی راهیان دانش فن سحر فردا- RDF

ثبت شده توسط rdf - چهارشنبه, 12/23/1396 - 17:29
گروه صنعتی راهیان دانش فن سحر فردا RDF

گروه صنعتی RDF با توجه به ماموریت سازمانی ، توسعه برای زندگی بهتر را آرمان خود قرارداده و دراین راستا در صدد است تا با ایجاد محیطی ایمن و عاری از آلودگی ، تمامی حوادث و اثرات سوء برافراد ،محیط زیست و تاسیسات را حذف و با بهبود فرآیندها ارائه خدمات منطبق را تضمین نماید .
خدمات آموزشي بر اساس کدها و استاندارهای NFPA , OSHA, BS و سایر منابع مراجع معتبر
استقرار و اعطاء ستاره های کیفیت پروتکل بین المللی GOLDEN STARS از طرف TUV REGISTER آلمان به شرکت های پتروشیمی, پالایشی, گاز, و سایر صنایع
خدمات مديريت ريسك
خدمات نرم افزاري
خدمات مشاوره و استقرار دپارتمان F&G
انجام پروژههاي EPC در بخش هاي مختلف
تهیه ،ترجمه ،چاپ و آموزش کتب ایمنی و آتش نشانی معتبر بر اساس استانداردها و منابع بین المللی
طرح جامع مرکز کنترل و مانیتورینگ آتش نشانی
بازرگانی و تامین اقلام و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی

فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.