به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

شرکت رائيكا طراحان ايمن آرا، مهندسی عوامل انسانی(ارگونومی) و تامین تجهیزات حفاظت فردی

ثبت شده توسط ppergonomics.com - سه شنبه, 12/22/1396 - 16:15
شرکت رائيكا طراحان ايمن آرا

عرضه كننده تجهیزات حفاظت فردی
ارائه دهنده کلیه ی خدمات تخصصی در زمینه ی مهندسی عوامل انسانی(ارگونومی) و تامین تجهیزات حفاظت فردی
شرکت رائیکا طراحان ایمن آرا با بهرمندی از افراد متخصص و خبره در زمینه ی مهندسی عوامل انسانی(ارگونومی) و تامین تجهیزات حفاظت فردی، فعالیت خود را در سال 1392 آغاز نمود. هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدماتی متفاوت و کاملا محسوس در زمینه های ذکر شده بوسیله مشاورانی است که در زمینه های فوق تجارب بالایی داشته و توانایی هرگونه خدمات (مطالعه فنی،مشاروه،آموزش ،فروش و...) به سازمانها و صنایع مختلف را دارند. لذا فعالیت های شرکت شامل: • تهیه و توزیع کلیه تجهیزات حفاظت فردی و ایمنی از مرغوبترین برندهای شناخته شده ی دنیا که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. متخصصین ماتمامی جوانب دخیل در هر سازمان را بررسی کرده و با توجه به محدودیت ها امکانات(مالی و فرهنگی) و نوع آلاینده (فیزیکی ،شیمیایی،ارگونومیکی و...) تجهیزات حفاظتی تخصصی را معرفی می کنند تا علاوه بر ارتقاء سطح سلامت پرسنل،هزینه های سازمان در راستای تامین این تجهیزات کاهش یابد. • آمادگی انجام کلیه پروژه های ارگونومی اعم از مشاوره،آموزش،مطالعه فنی و راهکارهای مهندسی، انجام تحقیقات و پژوهش، استقرار سیستم های ارگونومی و فروش تجهیزات ارگونومیکی به تمامی سازمانها و صنایع دولتی و غیر دولتی با هدف ارتقاء آسایش و رفاه ،کارائی و بهره وری بیشتر و کاهش بیماریهای ناشی از کار به ویژه ناراحتی ها اسکلتی و عضلانی می باشد.

فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.