به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی با محوریت ارتقای ایمنی و مدیریت انرزی

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/08/1396 - 19:58
کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی اردیبهشت 97 برگزار می‌شود

به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی اردیبهشت ماه سال آتی در این استان برگزار می شود.
به گزارش اخبار فلزات و به نقل از شاتا، حسین نجاتی جلسه بررسی محورهای کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی با بیان این مطلب، افزود: این کنفرانس برای اولین بار با حمایت و موافقت معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری دانشکده مهندسی برق دانشگاه تبریز و با حضور شرکت های فعال در حوزه معدن و صنایع داخلی و خارجی­ برگزار می‌شود و به تبیین و تشریح بخشی ازمحورهای اصلی همایش و اهداف آن می‌پردازد.
وی با اشاره به برخی اهداف این کنفرانس تصریح کرد: برگزاری کنفرانس یاد شده ازجهات مختلف ازجمله ارتقاء سطح ارتباط و تعامل صنعت ودانشگاه ، ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان دانشگاه های استان، ممیزی انرژی ، بهینه سازی و بهبود کیفیت خط تولید و ارتقاء تکنولوژی و بهره‌برداری ازفناوری های نوین درحوزه معادن وصنایع معدنی ضرورت دارد و تعامل سازنده همه بخش های اجرایی و دانشگاهی استان درجهت پیشبرد اهداف این کنفرانس و برنامه های علمی و صنعتی آینده حایز اهمیت است. نجاتی افزود: این کنفرانس با رویکرد تخصصی مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی و با اهداف متنوع به ویژه مدیریت انرژی، ارتقاء ایمنی، تکنولوژی های نوین اکتشاف بدون تخریب زمین و... به منظورایجاد کلینیک‌های تخصصی که همواره مورد تأکید وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز بوده است برگزارخواهد شد.

تاریخ برگزاری
برگزار کننده
سازمان صنعت، معدن و تجارت

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.