ایجاد صفحه اختصاصی در ایمنی

 

به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

تبلیغات و اطلاع رسانی کالاها و خدمات در سایت ایمنی

ثبت شده توسط ali - یکشنبه, 11/08/1396 - 00:33
تبلیغات و اطلاع رسانی ایمنی

ثبت نامحدود آگهی تبلیغاتی و اطلاع رسانی از قبیل معرفی کالاها و خدمات، معرفی همایش ها، سمینارها، دوره ها و کارگاههای آموزشی، آگهی استخدام یا هرگونه آگهی دیگر در سایت ایمنی به رایگان و برای عموم امکانپذیر است. اماچنانچه تمایل دارید آگهی  مورد نظر شما در بخش آگهی های ویژه درکلیه صفحات سایت ایمنی نیز نمایش داده شود یا از سایر روشهای اطلاع رسانی سایت ایمنی بهره مند شوید با مدیریت سایت تماس بگیرید.

برای سفارش تبلیغات و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09304240147 تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق تلگرام به همین شماره ارسال فرمایید.

توجه داشته باشید که برای نمایش آگهی در ستون ویژه ها باید آگهی عکس دار رایگان ثبت کرده باشید.

ابعاد عکس آگهی : پهنا: 400 پیکسل   - ارتفاع: 300 پیکسل

 

ا

 

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.