به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

تولیدی دستکش آریا صنعت

ثبت شده توسط ahadi - جمعه, 02/07/1397 - 13:21
تولیدی دستکش آریا صنعت

شرکت تولیدی دستکش آریا صنعت تولید کننده انواع دستکشهای تیوپی در سایز و اندازهای متنوع اعم از دستکش سایز xl ساق کوتاه مشکی در سه گروه وزنی ۱۳۵ گرم تا ۱۴۵ ومتوسط از ۱۴۶ تا ۱۵۶ گرم و۱۵۸ تا۱۶۸ گرم ضخیم وتولید دستکش تقویتی درگروه وزنی ضخیم ۱۶۵ تا ۱۸۰ گرم میباشد و تولید دستکش ساق بلند در دو گروه ساق بلند مشکی وساق بلند رنگ روشن در دو گروه وزنی ۲۷۰ تا ۳۱۰ گرم متوسط و وزن ۳۲۰ تا ۳۶۰ گرم ضخیم عرضه به تمام نقاط کشور وکشورهای همسایه به فعالیت میپردازد واعلام میدارد اماده عقد قرار داد با شرایط ویژه با شرکتها و صنایع تولیدی وغیره ... میباشد.

 

تولیدی دستکش آریا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امید ان را داریم که خرید محصولات ایرانی وحمایت از تولید داخلی کشور راهی به سوی شکوفا تر شدن هر چه بیشتر ایران همیشه سر بلند را از خدا خواستاریم.

شرکت تولیدی اریا صنعت (ایران یاسا سابق) تولید کننده انواع دستکشهای تیوپی در سایزهای مختلف با همان کیفیت ایران یاسا،

تولید کننده دستکش تمام دست ( تا کتف) با کیفیت فوق العاده بالا وضد اسید

آماده جذب نمایندگی از سراسر کشور

 

ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت تولیدی اریا صنعت
شهر/استان/منطقه
اراک
نوع آگهی
آگهی معرفی کالاها و تجهیزات

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.