به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

ایمنی تهران

ثبت شده توسط tehransafety - سه شنبه, 02/18/1397 - 18:30
ایمنی

ایمنی تهران با توجه به نیاز هموطنان در زمینه اطلاع یابی از تجهیزات ایمنی آتشناشنی ترافیکی، روش استفاده، تامین تجهیزات، مارک، مدل، کشور سازنده و سایر اطلاعاتی که هر شخص قبل از خرید کالا باید اطلاع داشته باشد را در سایت به اشتراک قرار دهد تا قدمی در جهت پیشرفت سایرین باشد، از این سو از کسانی که اطلاعاتی در زمینه تجهیزات ایمنی، آتش نشانی و ترافیکی اعم از کپسول آتش نشانی، عینک جوشکاری، دستکش ایمنی، کفش ایمنی، تجهیزات ترافیکی و … نیاز دارند به ایمیل این شرکت ارسال نمایند تا بعد از بررسی به نحوه صحیح در اختیار دیگران قرار گیرد .

شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی وب سایت

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.