ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

دوره آموزشی دو روزه: اطفای حریق اسپرینکلر

ثبت شده توسط ali - جمعه, 03/04/1397 - 20:00
دوره آموزشی دو روزه: اطفای حریق اسپرینکلر

این دوره با هدف توانمند ساختن دانش پژوهان با اصول و شیوه‌های مدیریت سیستم های اطفاء حریق اسپرینکلر شامل طراحی، نصب و اجرا، تست و بازرسی، راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری می باشد. و در پایان دوره از شرکت کنندگان انتظار می رود توانمندی مدیریت کلیه پروژه های  اطفاء حریق اسپرینکلر صنعتی و ساختمانی را کسب نمایند. اهمیت و ضرورت این دوره در توانمندسازی کارفرمایان و پیمانکاران در تعریف سیستم مناسب جهت هر پروژه با توجه به نوع کاربری آن، مدیریت و رفع مشکلات و پیچیدگی های سیستم و ارائه راهکارهای مناسب در جهت پیشبرد پروژه ها مطابق استاندارد از ویژگی های برجسته این دوره می باشد.

 مدرس دوره: مهندس خلعتبری – عضو هیئت علمی آموزشکده حریق ایران – مشاور و مدرس دوره های تخصصی سیستم های اطفاء حریق نفت و گاز و پتروشیمی

اساتيد اين مركز دوره ديده سازمان جهانی NFPA آمریکا و یا عضو تیم ترجمه و تالیف سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستند و در حال حاضر مجري پروژه هاي سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق و F&G در كشور مي باشند.

گواهینامه دوره: پس از برگزاری دوره، از دانش پژوهان، آزمون به عمل آمده و به دانش پژوهانی که بتوانند نمره قبولی را کسب نمایند، مدرک پایان دوره اعطا خواهد شد!

اهداف دوره:

این دوره با هدف توانمند ساختن دانش پژوهان با اصول و شیوه‌های مدیریت سیستم های اطفاء حریق اسپرینکلر شامل طراحی، نصب و اجرا، تست و بازرسی، راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری می باشد. و در پایان دوره از شرکت کنندگان انتظار می رود توانمندی مدیریت کلیه پروژه های  اطفاء حریق اسپرینکلر صنعتی و ساختمانی را کسب نمایند.

 در انتهای دوره از دانش پژوهان انتظار می رود توانمندی های زیر را کسب نمایند:

 خاموش کننده های دستی:
–  آشنایی با کلاس های حریق و انواع خاموش کننده ها
–  محاسبه تعداد خاموش کننده های دستی مورد نیاز با توجه به کاربری
–  چیدمان و شرایط محل نصب خاموش کننده ها

شبکه آب و جعبه های آتش نشانی:
– آشنایی با سیستمهای مختلف
– آشنایی با روش طراحی
– سایزینگ لوله ها جهت تأمین مینیمم  دبی و فشار مورد نیاز
– روشهای جانمایی جعبه ها

سیستمهای اسپرینکلر:
– آشنایی با سیستمهای مختلف و تجهیزات مورد نیاز هر سیستم
– چیدمان اسپرینکلرها و رعایت فاصله مجاز از موانع و منابع حرارتی
– آشنایی با روشهای Pipe Sch و محاسبات هیدرولیکی
– سایزینگ لوله ها جهت تأمین مینی موم  دبی و فشار مورد نیاز

اهمیت و ضرورت این دوره در توانمندسازی کارفرمایان و پیمانکاران در تعریف سیستم مناسب جهت هر پروژه با توجه به نوع کاربری آن، مدیریت و رفع مشکلات و پیچیدگی های سیستم و ارائه راهکارهای مناسب در جهت پیشبرد پروژه ها مطابق استاندارد از ویژگی های برجسته این دوره می باشد.

تاریخ برگزاری
تا تاریخ
برگزار کننده
آموزشکده حریق
ایمیل
training@wikifire.ir
تلفن همراه
تلفن ثابت
هزینه
مبلغ670000تومان

به اشتراک گذاری این صفحه: