به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

نرم افزار فارسی مدیریت بحران سامان

ثبت شده توسط imeny - سه شنبه, 04/19/1397 - 12:02
نرم افزار فارسی مدیریت بحران سامان

امروزه نرم افزارهای گوناگونی در مراحل مختلف مدیریت بحران ناشی از حوادث طبیعی و صنعتی به کار گرفته می‌شوند. این نرم افزارها، ابزارهایی برای افزایش دقت و سرعت در مقابله با بحران محسوب می‌گردند. لازم به ذکر است که در نهایت هیچ یک از این نرم‌افزارها به جای مدیر بحران تصمیم نمی‌گیرند و تنها در صورتی که درست استفاده شوند، به بهبود کیفیت تصمیم‌گیری و کاهش خطای انسانی در کمترین زمان ممکن می‌انجامند. به ویژه حین واکنش به بحران که به دلیل شرایط اضطراری هر گونه تصمیم کوچکی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. تسریع دسترسی به اطلاعات مورد نیاز به هنگام مقابله با بحران بزرگترین مزیت استفاده از سامانه‌های نرم‌افزاریست که می‌تواند منجر به کنترل شرایط اضطراری، جلوگیری از ورود به فاز بحران و حداقل‌سازی ضررهای جانی، مالی و اعتباری شود.

از جمله این نرم‌افزارها می‌توان به CAMEO، محصول EPA  آمریکا که جهت مدیریت شرایط اضطراری ناشی از رهایش مواد شیمیایی‌ست اشاره کرد. این نرم‌افزار امروزه در مدیریت بحران‌های صنعت آمریکا کاربرد فراوانی دارد. با توجه به تفاوت زیرساخت‌های صنعتی کشور ما با دیگر کشورها وهمچنین محیط کاربری انگلیسی این نرم‌افزار، تا به امروز استفاده از آن در صنعت ایران رایج نشده است. در حالی که استفاده از نرم‌افزاری برای مدیریت اطلاعات در زمان مقابله با بحران ضروری به نظر می‌رسد. نرم‌افزار ســـامــــان© جهت رفع خلاء موجود در واحدهای صنعتی، به زبان فارسی و منطبق با زیرساخت‌های رایج در صنعت کشور طراحی و به کوشش تیمی مجرب، متشکل از برنامه‌نویسان حرفه‌ای، متخصصین صنعتی و مدیریت بحران تولید شده است. می‌توان گفت این نرم‌افزار علاوه بر بومی‌سازی نسخه‌ی مشابه خارجی خود، امکاناتی فراتر از CAMEO در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این نرم‌افزار در مرحله‌ی آمادگی پیش از بحران و با توجه به بانک‌های اطلاعاتی مورد نیاز کاربر، توسط تیم مدیریت بحران هر سازمان تکمیل شده و حین بحران به سادگی در مرکز یا ستاد فرماندهی بحران قابل استفاده خواهد بود. 

ارایه دهنده کالا/ خدمت
مرکز طراحی فرآیند، ایمنی و کاهش ضایعات دانشگاه صنعتی شریف
نوع آگهی
آگهی معرفی نرم افزار

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.