به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

ایمنی اجتماعات/اماکن عمومی

ثبت رایگان ونامحدود آگهی در ایمنی
ثبت رایگان و نامحدود انواع آگهی: آگهی استخدام، آگهی معرفی رویداد، همایش، دوره و کارگاه آموزشی، آگهی معرفی کالاها و خدمات تخصصی، آگهی معرفی شرکت یا موسسه و ثبت مقالهیا مطلب علمی_آموزشی در پایگاه اطلاعات ایمنی
ali چهارشنبه, 03/02/1397 - 06:58
مشاوره و پاسخگویی به سوالات در مباحث ایمنی، سلامت کار و HSE imeny جمعه, 01/24/1397 - 14:42
پایگاه اطلاعات ایمنی با بیش از یازده سال سابقه فعالیت تخصصی و به پشتوانه هزاران کاربر متخصص و فعال از سراسر کشور، افتخار دارد که سرویس پاسخگویی تلفنی و اینترنتی به سوالات کارگران، مدیران، کارفرمایان و پیمانکاران پرتلاش میهن عزیزمان در موضوعات مرتبط با ایمنی ، HSE و مباحث مرتبط  را فراهم نماید.
شرکت پارس الکترونیک، عرضه دستگاههای دفع کننده و فراری دهنده حیوانات و جانوران موذی pars-electronic.com چهارشنبه, 12/23/1396 - 17:22

دستگاه دفع موش، دستگاه دورکننده سوسک، دستگاه پشه کش، دستگاه دفع پرنده به روش التراسونیک - دستگاه تصفیه هوا

ارائه مدل پیش‌بینی استقبال از پل‌های عابر پیاده

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/15/1396 - 23:38

در متن حاضر، عابران پیاده در میان کاربران جاده‌ای به عنوان آسیب‌ پذیرترین گروه از کاربران راه محسوب می‌شوند. توسعه فرهنگ پیاده‌مداری در شهرهای بزرگ بیش از پیش نیاز به تأمین ایمنی عابرین را تبیین می‌نماید.

لزوم آگاه‌سازی مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی نسبت به اقدامات ایمنی

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/15/1396 - 22:41

کارشناس اداره نظارت بر حوادث غیرمترقبه سازمان اورژانس کشور بر لزوم آگاه سازی رؤسا و کارشناسان ادارات خوابگاه‌های دانشجویی نسبت به مسائل و اقدامات ایمنی، قبل، حین و پس از وقوع زلزله تاکید کرد و گفت: افزایش دانش مسئولان خوابگاهی در خصوص مسائل ایمنی امری ضروری است.

یک کلاس درس منفجر شد/ مصدومیت 3دانش آموز دختر

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/08/1396 - 20:08

سخنگوی اورژانس کشور گفت: به دلیل پرتاب مواد محترقه در کلاس درس یک دبیرستان دخترانه، ۳ دانش‌آموز مصدوم شدند که دست یکی از دانش‌آموزان قطع شد.

زمان وقوع حادثه
تعداد مجروحین
3نفر
اما و اگرهای خانه تکانی/کاهش ضریب حوادث در گرو رعایت نکات ایمنی

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با تاکید بر لزوم رعایت نکات ایمنی در خانه تکانی ها گفت: شهروندان با رعایت نکاتی می توانند در کاهش حوادث نقش داشته باشند.

samanehj64 دوشنبه, 12/07/1396 - 15:46

کاهش 19 درصدی بروز سوانح با استفاده از کلاه ایمنی رنگ روشن

ثبت شده توسط samanehj64 - یکشنبه, 12/06/1396 - 19:39

رئیس اداره عملیات پلیس راهور گلستان گفت: استفاده از کلاه ایمنی با رنگ‌های روشن 19 درصد در بروز سوانح کاهش می‌دهد.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.