به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

ایمنی اجتماعات/اماکن عمومی

تأمین امنیت عابران؛ نخستین وظیفه کارگاه های ساختمانی

«اول ایمنی، بعداً کار»؛ حتماً بسیاری از شما تابلوهایی را با چنین مضمونی، در اطراف کارگاه‌های بزرگ ساختمانی دیده‌اید. ضرورت توجه به ایمنی، آن‌قدر بدیهی است که نیازی ندارد درباره آن قلم فرسایی کنیم؛ اما ظاهراً این امر بدیهی، گاه از سوی برخی نادیده گرفته می‌شود و حوادث ناگواری به بار می‌آورد. تخریب، ساخت و ساز و گودبرداری‌های غیراصولی هر سال جان تعدادی از کارگران را می‌گیرد و سلامت و زندگی عابران پیاده و همسایگان کارگاه‌های ساختمانی را تهدید می‌کند؛ بنابراین، تأمین امنیت جانی کارگران و عابران، نخستین و مهم ترین گام در ایجاد کارگاه‌های ساختمانی و اقدام به ساخت و ساز است. خوشبختانه در این زمینه، قوانین و مقررات متعددی تصویب شده و به اجرا درآمده است. مدیران کارگاه‌های ساختمانی، موظف اند ضمن رعایت تمام موارد ایمنی برای کارگران مشغول به کار در کارگاه، حقوق همسایگان و عابران پیاده‌ای را هم که از اطراف کارگاه می‌گذرند، رعایت کنند.

samanehj64 یکشنبه, 05/07/1397 - 12:53
ثبت رایگان ونامحدود آگهی در ایمنی
ثبت رایگان و نامحدود انواع آگهی: آگهی استخدام، آگهی معرفی رویداد، همایش، دوره و کارگاه آموزشی، آگهی معرفی کالاها و خدمات تخصصی، آگهی معرفی شرکت یا موسسه و ثبت مقالهیا مطلب علمی_آموزشی در پایگاه اطلاعات ایمنی
ali چهارشنبه, 03/02/1397 - 06:58
کنفرانس ملی تاب آوری وایمنی ساختمان هاوزیر ساخت های شهری tbs2018 شنبه, 02/22/1397 - 08:03
تاریخ برگزاری
برگزار کننده
دانشگاه تربیت مدرس

مشاوره و پاسخگویی به سوالات در مباحث ایمنی، سلامت کار و HSE

ثبت شده توسط imeny - جمعه, 01/24/1397 - 14:42
پایگاه اطلاعات ایمنی با بیش از یازده سال سابقه فعالیت تخصصی و به پشتوانه هزاران کاربر متخصص و فعال از سراسر کشور، افتخار دارد که سرویس پاسخگویی تلفنی و اینترنتی به سوالات کارگران، مدیران، کارفرمایان و پیمانکاران پرتلاش میهن عزیزمان در موضوعات مرتبط با ایمنی ، HSE و مباحث مرتبط  را فراهم نماید.

شرکت پارس الکترونیک، عرضه دستگاههای دفع کننده و فراری دهنده حیوانات و جانوران موذی

ثبت شده توسط pars-electronic.com - چهارشنبه, 12/23/1396 - 17:22

دستگاه دفع موش، دستگاه دورکننده سوسک، دستگاه پشه کش، دستگاه دفع پرنده به روش التراسونیک - دستگاه تصفیه هوا

ارائه مدل پیش‌بینی استقبال از پل‌های عابر پیاده

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/15/1396 - 23:38

در متن حاضر، عابران پیاده در میان کاربران جاده‌ای به عنوان آسیب‌ پذیرترین گروه از کاربران راه محسوب می‌شوند. توسعه فرهنگ پیاده‌مداری در شهرهای بزرگ بیش از پیش نیاز به تأمین ایمنی عابرین را تبیین می‌نماید.

لزوم آگاه‌سازی مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی نسبت به اقدامات ایمنی

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/15/1396 - 22:41

کارشناس اداره نظارت بر حوادث غیرمترقبه سازمان اورژانس کشور بر لزوم آگاه سازی رؤسا و کارشناسان ادارات خوابگاه‌های دانشجویی نسبت به مسائل و اقدامات ایمنی، قبل، حین و پس از وقوع زلزله تاکید کرد و گفت: افزایش دانش مسئولان خوابگاهی در خصوص مسائل ایمنی امری ضروری است.

یک کلاس درس منفجر شد/ مصدومیت 3دانش آموز دختر

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/08/1396 - 20:08

سخنگوی اورژانس کشور گفت: به دلیل پرتاب مواد محترقه در کلاس درس یک دبیرستان دخترانه، ۳ دانش‌آموز مصدوم شدند که دست یکی از دانش‌آموزان قطع شد.

زمان وقوع حادثه
تعداد مجروحین
3نفر

اما و اگرهای خانه تکانی/کاهش ضریب حوادث در گرو رعایت نکات ایمنی

ثبت شده توسط samanehj64 - دوشنبه, 12/07/1396 - 15:46

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با تاکید بر لزوم رعایت نکات ایمنی در خانه تکانی ها گفت: شهروندان با رعایت نکاتی می توانند در کاهش حوادث نقش داشته باشند.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.