به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

ایمنی و ترافیک در دانشکده‌های پزشکی تدریس می‌شود

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 05/09/1397 - 17:28
ایمنی و ترافیک در دانشکده‌های پزشکی تدریس می‌شود

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار «تقی مهری» روز دوشنبه در دیدار با سردار «احمد نوریان» معاون اجتماعی ناجا با اعلام این مطلب افزود: در نظر داریم این واحد درسی در سایر رشته‌ها و واحدهای دانشگاهی نیز گنجانده و تدریس شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اضافه کرد: این اقدام در سال تحصیلی جدید و برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.
سردار مهری عنوان کرد: یکی از اولویت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی تقویت «پلیس یاران نوجوان» است و بررسی و تحقیقات نشان می‌دهد که 18درصد از عوامل کاهش تصادفات بهره‌مندی از ظرفیت این پلیس بوده، بنابراین در نظر داریم از ظرفیت موثر ائمه جمعه و جماعات، فرهیختگان، دانشگاهیان، هنرمندان، ورزشکاران و... در راستای پیشبرد اهداف و ارتقاء فرهنگ ترافیک بهره بیشتری ببریم.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی به ساماندهی موتورسیکلت‌سواران نیز اشاره و بیان کرد: برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف یکی از اولویت‌های پلیس راهور است.
سردار نوریان، معاون اجتماعی نیروی انتظامی نیز از تقویت تعاملات این معاونت با رده و پلیس‌های تخصصی خبر داد و گفت: به دنبال ارتقاء اعتماد عمومی به پلیس هستیم و معتقدیم همراهی مردم با نیروی انتظامی به کسب موفقیت‌های بیشتر منتج می‌شود.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.