ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

ایمنی و ترافیک در دانشکده‌های پزشکی تدریس می‌شود

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 05/09/1397 - 17:28
ایمنی و ترافیک در دانشکده‌های پزشکی تدریس می‌شود

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار «تقی مهری» روز دوشنبه در دیدار با سردار «احمد نوریان» معاون اجتماعی ناجا با اعلام این مطلب افزود: در نظر داریم این واحد درسی در سایر رشته‌ها و واحدهای دانشگاهی نیز گنجانده و تدریس شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اضافه کرد: این اقدام در سال تحصیلی جدید و برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.
سردار مهری عنوان کرد: یکی از اولویت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی تقویت «پلیس یاران نوجوان» است و بررسی و تحقیقات نشان می‌دهد که 18درصد از عوامل کاهش تصادفات بهره‌مندی از ظرفیت این پلیس بوده، بنابراین در نظر داریم از ظرفیت موثر ائمه جمعه و جماعات، فرهیختگان، دانشگاهیان، هنرمندان، ورزشکاران و... در راستای پیشبرد اهداف و ارتقاء فرهنگ ترافیک بهره بیشتری ببریم.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی به ساماندهی موتورسیکلت‌سواران نیز اشاره و بیان کرد: برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف یکی از اولویت‌های پلیس راهور است.
سردار نوریان، معاون اجتماعی نیروی انتظامی نیز از تقویت تعاملات این معاونت با رده و پلیس‌های تخصصی خبر داد و گفت: به دنبال ارتقاء اعتماد عمومی به پلیس هستیم و معتقدیم همراهی مردم با نیروی انتظامی به کسب موفقیت‌های بیشتر منتج می‌شود.

به اشتراک گذاری این صفحه: