به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

برگزاری دوره آموزشی HSEE بازرسی و ایمنی معادن در سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 05/09/1397 - 13:02
برگزاری دوره آموزشی HSEE بازرسی و ایمنی معادن در سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی

قائم مقام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در امور معادن و صنایع معدنی گفت: دوره آموزشی ایمنی در معادن و بازرسی معادن (HSEE) برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد،پریسا عابدپور قائم مقام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در امور معادن و صنایع معدنی گفت: جهت جلوگیری از خطرات و اتفاقات در معادن این استان برای آموزش مسئولین فنی این دوره آموزشی در سازمان صنعت، معدن و تجارت برای مسئولین فنی معادن استان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: برای رعایت اصول ایمنی، فنی و کاهش ضایعات در معادن شرکت مسئولین فنی معادن در این دوره الزامی می باشد.

قائم مقام و مشاور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در امور معادن و صنایع معدنی بیان کرد: دوره آموزشی HSEE ایمنی و بازرسی در معادن راس ساعت 11 صبح روز سه شنبه مورخ 16مرداد97 در سالن اجتماعات ساختمان شهید باکری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

وی افزود: نظام مدیریت یکپارچه HSEE با ایجاد بسته فرهنگی خلاق و نگرشی نو و سیستماتیک، به تبیین تاثیر متقابل عوامل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی پرداخته و از این طریق نواقصی، مخاطرات بالقوه، حوادث و مشکلات را بطور نظام مند مورد ارزیابی قرار داده و روش های مبتنی بر پیشگیری را ارائه می دهد.

برگزار کننده
سازمان صنعت، معدن و تجارت

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.