به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

ایمنی ترددهای دریایی و مقابله با آلودگی دریا در راس امور

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 05/09/1397 - 12:48
ایمنی ترددهای دریایی و مقابله با آلودگی دریا در راس امور

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سیاوش ارجمندزاده با بیان اینکه توسعه در امور حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در دریا، بطور عمده مربوط به ایمنی دریانوردی، مقابله با آلودگی محیط زیست دریایی و نظارت بر ساخت و سازها در سواحل است، اظهار داشت: سعی داریم این حوزه ها را با اهتمام و جدیت بیشتری دنبال کنیم.

وی یادآورشد: بزرگ ترین پایانه های نفتی و پتروشیمی کشور در استان بوشهر واقع شده که این امر ایجاب می کند در ارتباط با موضوع محیط زیست دریایی نیز اهتمام جدی داشته باشیم.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: در حوزه توسعه زیرساخت های بندری در سال‌های گذشته اقدام‌های خوب و موثری انجام گرفته که باعث رونق تجارت و افزایش تردد شناورهای تجاری در بنادر استان شده ولی با این وجود نیاز است در زمینه امور حاکمیتی دریایی تمرکز بیشتری صورت و با سرعت بخشی بیشتر باید این حوزه را با توسعه زیرساخت‌های بندری همگام کنیم.
وی بیان کرد: تحقق این مهم بدون شک به بهره‌برداری موثرتر و بهینه‌ای از زیرساخت‌های موجود در استان بوشهر نیز کمک فراوانی می‌کند.
ارجمندزاده ادامه داد: در حوزه زیرساخت‌های مرتبط با توسعه فعالیت‌های صادراتی کارهای خوبی انجام شده ولی باید بررسی لازم برای ظرفیت‌های صادراتی استان بوشهر صورت گیرد.

وی ادامه داد: در صادرات یک بخش مربوط به صادرات کالاهای نفتی و بخشی نیز غیر نفتی است که با کار بیشتر روی آن باید ظرفیت های اصلی را شناسایی و به طور ویژه برای آنها برنامه ریزی کنیم.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.