به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

نقش آموزش‌های ایمنی در مهار و کنترل حوادث آتش‌سوزی در خوزستان

ثبت شده توسط samanehj64 - دوشنبه, 05/08/1397 - 18:37
نقش آموزش‌های ایمنی در مهار و کنترل حوادث آتش‌سوزی در خوزستان

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، امیر زبیدی اظهار داشت: گرمای بالا و بار الکتریکی زیاد منجر به دو مورد آتش‌سوزی در پست اهواز ۲ شد که پرسنل بهره بردار پست با تدابیر از قبل اندیشیده شده و آموزش‌های ایمنی آمادگی مقابله با چنین حوادثی را داشتند.

وی ادامه داد: پرسنل بهره بردار با استفاده از کپسول های آتش نشانی موجود و رعایت نکات ایمنی اقدام به خنک کردن CT های معیوب، خاموش کردن روغن های شعله ور و جلوگیری از ورود آتش به کانال کابل ارتباطی تا زمان حضور ماشین های آتش نشانی کردند.

مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق اهواز کنترل نکردن آتش سوزی را منجر به گسترش حادثه و تکرار حادثه سال ۹۵ در پست فولاد دانست و افزود: اگر آتش در همان لحظه های اولیه کنترل و مهار نمی‌شد امکان برق‌داری چهار خط اصلی انتقال، استفاده از ظرفیت ترانس ۳۱۵ مگا ولت آمپری اهواز ۲ و استفاده از تولید نیروگاه زرگان برای شبکه میسر نبود و باعث خاموشی های گسترده صنعتی و شهری می شد.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.