به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

انتشار «مهارت‌های ایمنی و ترافیکی» برای کودکان

ثبت شده توسط samanehj64 - دوشنبه, 05/08/1397 - 17:49
انتشار «مهارت‌های ایمنی و ترافیکی» برای کودکان

به گزارش ایسنا، این کتاب‌ها با عنوان‌های «رفت و آمدهای بی‌خطر برای عبور از خیابان»، «رفت و آمدهای بی‌خطر برای اسکیت و دوچرخه‌سواری»، «رفت و آمدهای بی‌خطر برای عابران پیاده» و «رفت و آمدهای بی‌خطر برای سفر در ماشین» با بازآفرینی فرزانه کریمی هرکدام در ۱۶ صفحه مصور با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و قیمت ۳۵۰۰ تومان در موسسه نشر و تحقیقات ذکر راهی بازار شده‌اند.

در نوشته پشت جلد کتاب می‌خوانیم: این کتاب بچه‌های کوچک را با قوانین ساده‌ای آشنا می‌کند که رعایت آن‌ها برای حفظ امنیت در رفت‌وآمدهای شهری و در هر سفری خیلی خیلی ضروری است. رعایت و یادآوری چنین قوانینی، الگوهایی را در رفتار بچه‌ها نهادینه می‌کند که تا آخر عمر برایشان کاربرد دارد.

کتاب پُر از شعرهای کودکانه آهنگین و تصاویر جورواجوری است که بچه‌ها دوست دارند آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنند.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.