به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

آگهی استخدام در پروژه عمراني

ثبت شده توسط hadi - پنجشنبه, 10/07/1396 - 00:45
تصویر
فرصت شغلی ایمنی

به يك نفر كارشناس ايمني صنعتي آقا يا خانم مسلط به IMS و آيين نامه هاي ايمني، مسلط به روش هاي ارزيابي ريسك، روش هاي شناسايي خطر و جنبه هاي زيست محيطي براي پروژه عمراني نيازمنديم.

(فقط رشته ايمني صنعتي)
سابقه كار مرتبط : ٢ سال
ساعت كاري : ١٧-٨
دو جمعه در ماه
حقوق : توافقي

افرادي كه تمايل به همكاري دارند رزومه خود را ایمیل کنند.

تاریخ انقضای این آگهی

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.