ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

انواع پارچه متقال و تنظیف راد نصر

انواع پارچه متقال و تنظیف راد نصر

پارچه متقال و پارچه تنظیف راد نصر تهران

تاریخ ثبت شرکت: 1375/1/1

تعداد نیرو: ۲۱-۵۰ شخص

فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , توزیع کننده و عمده فروش , شرکت خدماتی , فروشگاه , غیره

مکان: استان تهران

در زمینه: ریسندگی و بافندگی

نوع شرکت: خصوصی

 درباره شرکت:

این گروه نساجی از سال 1378 در اصفهان اغاز به کار نمود.ظرفیت تولیدی کارگاه های تحت پوشش گروه راد نصر بالغ بر 15000 متر مربع در روز برای تولید پارچه تنظیف و 1700 متر مربع در تولید پارچه متقال است.پخش راد نصر نیر مفتخر به همکاری با برترین برند های صنعتی کشور در زمینه های ختلف می باشد.کیفیت خدمات و همچنین قیمت مناسب محصولات این مجموعه ، مویدی بر این مدعاست.در بیست سال گذشته این مجموعه توانسته است با تمام مشتریان خود در داخل ایران دست همکاری داده و تمام مشتریان خود را حفظ نماید.ادامه همکاری با تمام مجموعه های تولیدی از افتخارات همکاران ماست.همچنین این مجموعه مفتخر به صادرات محصولات ایرانی خود به کشور های شمال جمهوری اسلامی ایران از جمله آذربایجان شوروی می باشد.

قیمت مناسب محصولات و همچنین تولید بالا و کیفیت مطلوب این مجموعه کوچک را به یکی از تامین کنندگان مورد احترام صنعت تبدیل کرده است.

امکانات راد نصر:

این گروه تولیدی دارای 18 دستگاه بافندگی روسی در اصفهان می باشد.همچنین بالغ بر 20 کارگاه همکار تولیدات خود را برای فروش به این مجموعه عرضه می کنند.علاوه بر توان تولیدی با ظرفیت بی نهایت، این مجموعه دارای شبکه پخش در سراسر کشور می باشد.دفتر انبار های راد نصر در تهران هر نوع سفارشی را در اسرع وقت برای مشتریان محترم ارسال می داد .لذا راد نصر ، بعد زمان و مکان را در تامین اجناس شرکت های محترم را در نوردیده است.

راد نصر اولین و تنها صادر کننده متقال و تنظیف در ایران همکاری با برترین برند های صنعتی در ایران یکی از افتخارات راد نصر در زمینه تولید و پخش پارچه متقال و تنظیف می باشد پارچه متقال و تنظیف راد نصر تهران (تولید و توزیع انواع پارچه متقال و پارچه تنظیف و ارسال به تمام نقاط ایران)

تولیده کننده ممتاز و تنها صادر کننده پارچه تنظیف و پارچه متقال در ایران

ما مدعی هستیم که بهترین قیمت و کیفیت را در زمینه تولید و توزیع تنظیف و متقال در کشور را دارا هستیم همکاری با بزرگترین مراکز صنعتی و خدماتی کشور، شاهدی بر این مدعاست.

قبل از هر خریدی، از پخش راد نصر تهران نیز قیمت های بی رقیب را استعلام نمایید.

مدیر فروش : جلال ناصرپور

در ضمن این نوشتار راهنمایی برای مشتریان محترم این نوع محصولات می باشد که نوع جنس مصرفی خود را با تعریف علمی و فنی محصولات انتخاب نمایند انواع محصولات تولیدی این مجموعه به شرح زیر است:

انواع پارچه متقال ما با بهره گریری از دستگاه های پیشرفته می توانیم متقال را تا عرض 20/3 متر تولید وروانه بازار کنیم.توانایی بافت این نوع پارچه در تنها در انحصار چند شرکت می باشد که راد نصر تهران سرآمد و یکه تاز بازار رقابتی در این زمینه می باشد.

کار برد متقال از مصرف در صنایع دستی گرفته تا کاربرد در صنعت می باشد.

پارچه تنظیف راد نصر تهران تولید کننده برتر پارچه های تنظیف در ایران می باشد که قیمت های مناسب این مجموعه و همچنین کیفیت برتر محصولات ما، از این مجموعه نامی درخشان برای مشریان ساخته است.

برای راهنمایی مشتریان گرامی به توضیحی بر انواع پارچه های تنظیف می پردازیم.

انواع پارچه های تنظیف به شرح زیر می باشند

تنظیف رولی و تخت تمام پنبه ،

فلامنت ،

پلی استر

تنظیف ریز بافت و درشت بافت

تنظیف سفارشی ، کیلویی ، متری

تنظیف رولی

سفارش مخصوص تنظیف ایران خودرویی

تنظیف پوشکی( جهت تولید دستمال های اشپز خانه، پوشکی، و تمیز کاری های اشپز خانه های صنعتی و بیمارستان ها)

پارچه های تنظیف( سفارش مخصوص) که به صورت رولی تولید می شوند: ۳۰ گرم رولی ۴۰ گرم رولی ۵۰ گرم رولی ۶۰ گرم رولی ۷۰ گرم رولی 80 گرم رولی

 

پارچه های تنظیف به صورت کتابی تولید می شوند  2.5 کیلو گرمی عرض 60 سانت  2.7 کیلو گرمی عرض 70 سانت  3.7 کیلو گرمی عرض 70 سانت  3.9 کیلو گرمی عرض 80 سانت  4.5 کیلو گرمی عرض 85 سانت  6.7 کیلو گرمی عرض 90 سانت  7.5 کیلو گرمی عرض 90 سانت

چه چیزی غرور آفرین تر از اینکه با بسیاری از برند های صنعتی و دارویی کشور همراهیم بهترین در کیفیت و قیمت. به امید همراهی با شما

ایمیل
tanzifmetghal@gmail.com
ارایه دهنده کالا/ خدمت
انواع پارچه تنظیف

انواع پارچه متقال و تنظیف راد نصر

تلفن ثابت
تلفن همراه
فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی کالاها و تجهیزات
تاریخ آخرین تغییر
شنبه, 6 مرداد, 1397
vatovato.60

به اشتراک گذاری این صفحه: