ایجاد صفحه اختصاصی در ایمنی

 

به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

آگهی استخدام شرکت csp

ثبت شده توسط houria_e - پنجشنبه, 10/07/1396 - 00:23
تصویر
فرصت شغلی ایمنی
نام محل کار
شرکت csp

- کارشناس HSE برای عنوان شغلی مسوول ایمنی و بهداشت کار جهت حضور در کارگاه ساختمانی- دارای مدارک دوره های ایمنی مرتبط با عنوان شغلی -
- حداقل ۳ سال سابقه کار- دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و در رشته HSE - الزاما دارای مدرک دوره ی ۸ ساعته ایمنی و بهداشت کار برای کارگران از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی- دارای مدرک سایر دوره های ایمنی- ساکن کرج- تماس شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8/30 تا 17
- تماس با : خانم مهندس ابراهیمی نژاد

رشته،مقطع تحصیلی و شرایط سنی و جنسی
لیسانس, فوق لیسانس HSE - مرد - ساکن کرج
تاریخ اعتبار
1396/11/5

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.