به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با مقررات قراردادهای کار وشرایط کار-طبقه بندی مشاغل -آئین دادرسی-آشنایی با ابعاد حقوقی حوادث ناشی ازکار- آشنایی با مقررات تامین اجتماعی

ثبت شده توسط imensazan - یکشنبه, 03/27/1397 - 20:00
برگزاری دوره های آموزشی ایمنی

همانطوریکه قبلا نیز از طریق این سایت اطلاع رسانی گردید این شرکت درنظر دارد دوره های مذکور که مورد نیاز مدیران کارخانجات مدیران محترم اداری ومنابع انسانی وهمچنین مسئولین ایمنی و....می باشد رادرنیمه اول سال جاری برگزار نماید لذا باعنایت باینکه بزودی این دوره ها برگزار میگردد متقاضیا ن شرکت دردوره ها سریعا اقدام به ثبت نام فرمایند .
جهت پیش ثبت نام با شماره های 33675450و09123810252 تماس حاصل گردد. ضمنا خاطرنشان می سازد دوره های روابط کار با هماهنگی وطبق ضوابط واستانداردهای وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی (موسسه کار وتامین اجتماعی )برگزار وگواهی دوره ها نیز توسط موسسه مذکور صادر میگردد.

برگزار کننده
شرکت ایمن سازان صنعت کاسپین البرز با همکاری اساتید مجرب ونام آشنای استان

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.