به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

فروش آنلاین تجهیزات ایمنی در وب سایت ایمن یاب

ثبت شده توسط imenyab - پنجشنبه, 02/13/1397 - 17:05
فروش آنلاین تجهیزات ایمنی در وب سایت  ایمن یاب

شرکت داریس ایمن پارس به شماره ثبت 304416 مالک فروشگاه اینترنتی ایمن یاب و صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی سایت مذکور می باشد .

این فروشگاه در زمینه عرضه و تامین محصولات ایمنی صنعتی و حفاظت فردی ، تجهیزات کوهنوردی و امداد و نجات ، تجهیزات ترافیکی و تجهیزات آتش نشانی و اطفا حریق در خدمت شما سروران گرامی و علاقمندان به خرید از فروشگاههای مجازی می باشد .

با انتخاب زمینه مورد نظر از یکی از چهار لینک اصلی بالا ، به بخش محصولات مورد علاقه خود وارد شده و پس از انتخاب زیر گروه صحیح ، می توانید محصول دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارش دهید .

درصورتیکه از گروه اصلی محصول دلخواه خود اطلاع ندارید ، می توانید از باکس جستجو که در قسمت سمت راست و بالای سایت قرار دارد استفاده فرمایید .

عمده محصولات سایت همیشه موجود بوده و فقط گاها معدودی از محصولات بصورت موقتی موجودیشان به اتمام می رسد که سریعا و در کمترین زمان ممکن تامین موجودی می گردند .

درصورت عدم تمایل به خرید بصورت آنلاین و اینترنتی ، سفارش تلفنی محصول با تماس با شماره 02166902957 امکان پذیر می باشد.

ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت داریس ایمن پارس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی وب سایت

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.