به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

شرکت مهندسی پردازش ساختارهای باز تهران

ثبت شده توسط ospco - دوشنبه, 01/27/1397 - 19:05
ایمنی

شرکت مهندسی پردازش ساختارهای باز تهران(OSP) بعنوان قدیمی ترین واحد خدمات مهندسی، با تجربه ای افزون بر 25 سال به عنوان اولین شرکت ثبت شده وزارت صنایع و معادن و مجری طرح LC داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و واحد نمونه کشوری، با سابقه انجام و اجرای بیش از ده هزار پروژه موفق در سطح کشور و خارج از کشور،دز زمینه های پیاده سازی، استقرار ، مشاوره،آموزش، راهبری، پیاده سازی و خدمات نگهداری کلیه سیستم های مدیریتی و ... با هدف کمک به ارتقاضریب بهره وری و کیفیت و بهینه سازی و ترویج رویکرد های سیستمی در سازمان ها به منظور ترویج هر چه بیشتر استانداردهای ملی و بین اللملی در سازمان ها، با افتخار فعالیت و خدمت رسانی خود را تا به امروز ادامه داده است. در انتها امید است با اتکا به خداوند متعال بتوانیم قدمی موثر در بهبود صنعت کشور برداریم.

فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.