به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

مهندسی ایمن کیا صنعت

ثبت شده توسط imenkia - یکشنبه, 01/26/1397 - 12:32
ایمنی

شرکت مهندسی ایمن کیا صنعت (IKS) در سال 1378 با هدف ارائه خدمات تخصصی ، آزمایشگاهی ، فنی و مهندسی ، مشاوره و آموزش در حوزه های سلامت ، ایمنی و محیط زیست (hse) تاسیس گردیده و در حال حاضر با پیشینه ای قریب به 18 سال تجارب و سوابق کاری مفید و ارزنده با در اختیار داشتن تجهیزات ، دستگاه های پیشرفته و مرکز آزمایشگاهی مجهز به کلیه تجهیزات آنالیز آزمایشگاهی(GC , GC.MAS , GC-FID , GC-ECD . HPLC,A.A Flame & Graphit Flame , ….. ) ، کارشناسان و متخصصین مجرب و کار آزموده به عنوان یکی از برجسته ترین شرکت های فنی ، مهندسی و آزمایشگاهی در حوزه های سلامت ، ایمنی ، محیط زیست و کنترل کیفیت (HSEQ) ، مفتخر به ارائه خدمات به اکثر صنایع و سازمان های مطرح کشور گردیده است .

رسالت شرکت مهندسی ایمن کیا صنعت (IKS) گسترش سطح همکاری با شرکت های معتبر در سطح دنیا جهت توسعه و بهبود مداوم خدمات خود با کیفیت برتر و ارائه راه حل های نوین بهمراه دانش روز و ایجاد محیط کار سالم ، ایمن و پاک جهت ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات طرف های ذینفع می باشد.

خط مشی شرکت (IKS) تلاش جهت افزایش سطح رضایت مشتریان و کلیه طرف های ذینفع ، بهبود مداوم کیفیت خدمات با بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین ، افزایش صلاحیت کارکنان به همراه آموزش مستمر و اثر بخش ، افزایش سهم بازار و ایجاد روابط کاری مستحکم با مشتریان و تضمین کیفیت خدمات خود می باشد.

سرلوحه کار شرکت مهندسی ایمن کیا صنعت ، ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت با استفاده از نیروی انسانی متخصص و تجهیزات پیشرفته هم گام با ارائه راهکارهای نوین متناسب با نیاز مشتریان می باشد.

فکس
شهر/استان/منطقه
شیراز
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.