ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

شرکت بازرگانی ژرف اندیشان به ایمن

ایمنی

شرکت بازرگانی ژرف اندیشان به ایمن به شماره ثبتی ۲۵۹۰۴۸ کد اقتصادی ۴۱۱۳۳۵۶۳۳۸۶۳ کد شناسه ملی ۱۰۱۰۲۹۹۲۰۰۷ از سال ۱۳۸۴ بر گرفته از (موسسه ایمنی ژابه) که تحت مدیریت همین اعضاء بوده تأسیس و فعالیت خود را در زمینه تهیه، توزیع ، تأمین و تجهیز لوازم ایمنی، آتش نشانی، امداد و نجات آغاز نمود؛ و با توجه به اهمیت و ضرورت ویژه ایمنی در سلامت کارگران و کارکنان صنایع مهم کشور به لحاظ رقابت و همسان نمودن خود با شرکتها و تولید کنندگان معتبر سراسر دنیا بر آن شدیم تا روشها و سیستمهای روز را با حضور در بزرگترین نمایشگاه های ایمنی و آتش نشانی دنیا و شرکت در کلاسهای آموزشی معروفترین و متخصص ترین آنها ، با کسب گواهی و همچنین نامه نمایندگی مرتفع سازیم، تا مصرف کننده بتواند کالاهای مورد نیاز خود را بصورت علمی بشناسد و بکار گیرد. ” نــه بــه صـورت غـیر علـمی و سنـتی”.

هدف از این روند و دانش، به احتزاز در آوردن پرچم پر افتخار ایران در تمامی عرصه های صنعتی به لحاظ حفظ و نگهداری و ایمنی محیطهای کارخانه ای و فردی می باشد.

از موفقیت های شرکت ژرف اندیشان می توان به موارد ذیل اشاره کرد (کلیه مدارک به پیوست می باشد).

الف ) کسب و دریافت حسن انجام کار از بعضی صنایع مهم کشور از جمله فرودگاههای کل کشور ، پترو شیمی بندر امام، حفاری شمال ، واگن سازی مترو… به منظور کمک در اهداف راهبردی و توسعه تکنیکی ایمنی آنها.

ب ) کسب و دریافت گواهی آموزشی استفاده درست از ملزومات ایمنی در محیطها و نحوه فروش صحیح و استاندارد این محصولات به مصرف کننده ، بصورت علمی با حضور در کلاسهای ایمنی و فروش آن در آلمان و امارات به دعوت کمپانیهای اروپایی .

ج ) کسب و دریافت نمایندگی بعضی از ملزومات ایمنی مهم اروپایی که امکان تولید محصولات آنها در داخل امکانپذیر نمی باشد.

از امکانات و خدمات شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد(شرح جزئیات به پیوست).

الف) بخش تولیدی ؛ شامل مواردی می شود که امکان تولید آن در داخل وجود دارد .ب ) بخش بازرگانی؛ شامل مواردی می شود که امکانات تولید آن به دلیل حساسیت کاری وجود ندارد .

ج) بخش آموزش و خدمات پس از فروش ؛ جهت استفاده صحیح کالا و اطمینان از کیفیت و سلامت محصولات ارائه شده توسط این شرکت .

چه بسا توفیق است بتوانیم با شما شرکت محترم افتخار همکاری لازم را داشته باشیم . ضمناً جهت کسب اطلاعـات بیشتر می توانید با شماره تلفنهای مندرج در سر برگ تماس حاصل فرمائید.

ایمیل
info@zhabeh-co.com

شرکت بازرگانی ژرف اندیشان به ایمن

تلفن ثابت
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه
تاریخ آخرین تغییر
پنجشنبه, 23 فروردین, 1397
zhabeh

به اشتراک گذاری این صفحه: