به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

شرکت سفیران فنون ایمن، نماینده UVEX ، HELLBERG و MICROGARD

ثبت شده توسط safeertech - سه شنبه, 01/21/1397 - 18:38
شرکت سفیران فنون ایمن، نماینده UVEX ، HELLBERG و  MICROGARD

شرکت سفیران فنون ایمنی با پشتوانه بیش از 40 سال تجربه تولید وتوزیع تجهیزات حفاظت فردی و ایمنی می تواند تأمین کننده مطمئنی برای شرکت شما بوده و تجهیزات مورد نیاز را با برند های روز دنیا با هر آنچه شما بخواهید تأمین نماید.

سفیران فنون ایمنی نماینده انحصاری کمپانی uvex آلمان (تولید کننده تجهیزات ایمنی در اروپا)، نماینده انحصاری HELLBERG سوئد(تولید کننده برتر تجهیزات حفاظت شنوایی)، نماینده انحصاری کمپانی MICROGARD (تولید کننده لباس های حفاظتی)، و فعال در زمینه تجهیزات سنجش گاز از کمپانی های معتبر و روز دنیا می باشد.

سفیران فنون ایمنی با دارا بودن کادری تخصصی در زمینه ایمنی و اطفإ حریق می تواند مشاوره و تأمین کننده مطمئنی برای شما باشد.

فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.