به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

بـاران مازنـد، تولید کننده انواع کپسول و پودر آتش نشانی

ثبت شده توسط baranmazand.co - سه شنبه, 01/21/1397 - 18:14
بـاران مازنـد، تولید کننده انواع کپسول و پودر آتش نشانی

شرکت تولیدی باران مازند، تولیدکننده انواع کپسولهای آتش نشانی به شماره ثبت ۲۰۸۱ با بهره گیری از چهار دهه تجربه در امور و خدمات ایمنی و آتش نشانی به منظور دستیابی به اهداف تعریف شده سازمان فعالیت تولیدی خویش را از سال ۷۹ با سرمایه گذاری خصوصی در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع آغاز نموده است.

این شرکت به منظور ارتقا سطح کیفی محصولات، در اسفند ماه ۱۳۸۱ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره ۸۶۹ و همچنین در مهرماه سال ۱۳۸۴ موفق به اخذ گواهینامه بین المللی۲۰۰۸ : ۹۰۰۱ ISO از شرکت TUV NORD آلمان گردید و خود را به عنوان اولین دارنده این گواهینامه در بین تولیدکنندگان کپسول های آتش نشانی کشور مطرح نموده است.

پروژه های توسعه و بهبود مستمر شرکت در سال ۱۳۹۳ با تکمیل و بهبود مکانیزم جوش و ساخت مکانیزم نشت یاب، توانسته به رشد ۸۰ درصدی تیراژ تولید با پایین ترین میزان نشتی دست یابد.

و همچنین تلاشهای این مجموعه که از سالها پیش آغاز گردید به نتیجه رسید و در همان سال گروه صنعتی باران مازند موفق به اخذ ۲ گواهینامه استاندارد شامل استاندارد ۹۱۹۰ (استاندارد ویژه ی آتش خاموش کن های داخل خودرو) بعنوان اولین دارنده این استاندارد و استاندارد ۳۴۳۴ (استاندارد تولید پودر آتش نشانی) گردید که در کنار استاندارد اجباری ۸۶۹ مجموعه ی باران مازند تنها دارنده ی ۳ گواهی استاندارد از مجموع ۳ گواهی استاندارد تولید آتش خاموش کن های پودری می باشد.

شرکت تولیدی باران مازند طرف قرارداد با ارگان های دولتی و شرکتهای خصوصی مختلف می باشد بطور مثال:

تامین کننده ایران خودرو دیزل (اپکو)
تامین کننده ایران خودرو (آپکو)
تامین کننده خودرو سازی سایپا و سایپا دیزل
تامین کننده ماموت دیزل
صنایع تولیدی، سازمان آتش نشانی، بیمارستانها، بانک ها، مدارس و غیره ….

فکس
شهر/استان/منطقه
بابل
نوع آگهی
آگهی معرفی شرکت/موسسه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.