به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

عرضه کتابها و انتشارات موسسه کار وتامین اجتماعی با موضوعات روابط کار حفاظت فنی و...

ثبت شده توسط imensazan - دوشنبه, 01/20/1397 - 13:59
شرکت تعاونی ایمن سازان صنعت کاسپین البرز

بدون شک یکی از مهمترین عامل اختلافات فی مابین کارگر وکارفرما وبوجودآمدن مشکلات واختلالات درمحیطهای کاروتولید عدم رعایت قوانین ومقررات مرتبط باروابط کار توسط طرفین می باشد وبدیهی است هرچه میزان آگاهی آنان ازقوانین وتبعات منفی ناشی از عدم رعایت آن بالاتر روداختلافات ومشکلات تا حد قابل توجهی کاهش ودرنتیجه بهره وری افزایش خواهد یافت دراین راستا این شرکت آمادگی خود راجهت عرضه انتشارات موسسه کار وتامین اجتماعی با عناوین ذیل با قیمت مصوب موسسه اعلام مینماید:
1-مجموعه حقوق کاردستورالعمل های روابط کار
2-پرسش وپاسخ های روابط کار جلدهای مختلف
3-مجموعه قوانین کاروتامین اجتماعی چاپ 96
4-آرای وحدت رویه جلد پنجم ششم وهشتم
5-مجموعه آیین نامه های حفاظت وبهداشت کار
6-آیین نامه مقررات حفاظتی ساختمان کارگاهها
7-سیستم مدیریت ایمنی وبهداشت شغلی (ohsas)
8-راهنمای ایمنی وحفاظت کار درعملیات ساختمانی وعمرانی
.
.
:
وسایرکتابها باعناوین مرتبط وهمچنین کتابها وپوسترها با موضوعات ایمنی مختلف منتشره توسط مرکز تحقیقات وتعلیمات حفاظت وبهداشت کار

ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت تعاونی ایمن سازان صنعت کاسپین البرز
فکس
شهر/استان/منطقه
قزوین
نوع آگهی
آگهی معرفی کتاب

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.