به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

بازرسی ایمنی وتست جرثقیلها بالابرها ولیفتراکها

ثبت شده توسط imensazan - چهارشنبه, 12/23/1396 - 08:24
 بازرسی ایمنی وتست جرثقیلها بالابرها ولیفتراکها

جرثقیل ها ، لیفتراک ها و سایر بالابرها ماشین آلات مفیدی در صنعت به شمار می آیند و در انواع مختلف جرثقیل بازویی ، جرثقیل موبایل،جرثقیل برجی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل سقفی ، جرثقیل متحرک ، لیفتراکهای برقی ، گازی ، دیزلی ، دوگانه سوز و انواع بالابرهای کششی ، هیدرولیکی ، بوم مفصلی و.... هرکدام بسته به نوع کاربردی که دارند از ابتدای تاریخ به کمک بشر آمده اند تا بلندکردن و جابجایی اجسام سنگین را برای ما آسان کنند اما همانگونه که این ماشین آلات مفید به ما سود می رسانند در صورتی که مورد بی توجهی قراربگیرند می توانند علاوه بر وارد شدن آسیب های جدی به کارگران و تجهیزات و تولیدات ما ، به لحاظ حقوقی و پرداخت غرامت های سنگین حوادث ناشی از کار ، ما را درگیر نمایند. به همین دلیل بازرسی و تست های سالیانه آنها بایستی به صورت مداوم انجام گرددتا سلامت آنها تایید شود.
مواد قانونی مرتبط :
آیین نامه حفاظتی وسایل حمل و نقل و جابجاکردن مواد و اشیاء در کارگاه ها :
ماده 16
بند ج : حداقل هر 12 ماه یک بار تمام قسمت های بالابر دقیقا توسط یک نفر متخصص مسئول کاملا بازرسی شود.
ماده 19: پس از هربررسی و آزمایش مقام یا متخصص مسئول باید گواهی نامه اجازه کار صادر نماید. این گواهی نامه باید همیشه به وسیله موسسه مربوطه بایگانی و نگهداری شود و در هنگام لزوم ارائه گردد.
آئین نامه ایمنی لیفتراک :
ماده 61- اخذتائیدیه بازرسی فنی و سالیانه لیفتراک ها از شرکت سازنده و یا مراکز رسمی و معتبر مورد تایید
وزارت کار و امور اجتماعی الزامی است.
.
تست و بازرسی ایمنی لیفتراک :
مطابق با چک لیست تدوین شده از آخرین ویرایش استاندارد
ANSI / ITSDF B56.1
-
2016

ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت تعاونی ایمن سازان صنعت کاسپین البرز
فکس
شهر/استان/منطقه
قزوین
نوع آگهی
آگهی معرفی خدمات تخصصی

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.