به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

ارائه مدل پیش‌بینی استقبال از پل‌های عابر پیاده

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/15/1396 - 23:38
ارائه مدل پیش‌بینی استقبال از پل‌های عابر پیاده

در متن حاضر، عابران پیاده در میان کاربران جاده‌ای به عنوان آسیب‌ پذیرترین گروه از کاربران راه محسوب می‌شوند. توسعه فرهنگ پیاده‌مداری در شهرهای بزرگ بیش از پیش نیاز به تأمین ایمنی عابرین را تبیین می‌نماید. یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین تجهیزات مورد استفاده در تأمین ایمنی افراد پیاده در سطح شهر روگذرهای عابر پیاده می‌باشد. شناسایی عوامل موثر در ترغیب افراد به استفاده از پل‌ها می‌تواند سهم این سازه‌ها را در تردد ایمن پیاده‌ها پررنگ کند. در این مطالعه پارامترهایی از قبیل حجم تردد از معبر، یک یا دو طرفه بودن معبر، وجود یا عدم وجود جزیره یا جدول پناه‌ دهنده عابر در وسط مسیر، فاصله پل از نزدیک‌ترین تقاطع، متراژ حصار عابر از زیر پل، مکانیزه یا معمولی بودن پل، زیبایی و نظافت پل، عرض عرشه پل و تاریکی یا روشنایی به عنوان مهمترین عواملی که در افزایش یا کاهش سهم استفاده افراد از پل‌های عابر پیاده اثرگذار می‌باشند مورد مطالعه قرار گرفت. برای تعیین اثر هریک از پارامترها، درصد عبوری افراد از پل‌های عابر پیاده در نقاط مختلف سطح شهر تهران محاسبه گردید. مدل رگرسیونی بسط داده شده ارتباط بین شرایط پل و اطراف آن را با تعداد افراد گذرنده مشخص نمود. تحلیل مدل نشان داد وجود مانع در میانه معبر و مکانیزه بودن پل مهمترین تأثیر را در تشویق افراد به استفاده از پل دارا می‌باشند.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.