به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

کارگاه تولید مبل در آتش سوخت

ثبت شده توسط admin_sssj - پنجشنبه, 09/23/1396 - 16:58
تصویر

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری 125، در پی درخواست کمک توسط شهروندان از ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران و اعلام خروج دود زیاد از داخل یک کارگاه، بلافاصله باهماهنگی این ستاد، آتش نشانان ایستگاه‌های 16 و 87 به همراه دو دستگاه تانکر آب، یک دستگاه خودرو فوماتیک آتش نشانی و هم چنین یک دستگاه خودروی حامل دستگاه های تنفسی ساعت 5:50 دقیقه صبح امروز برای کمک به نیروهای آتش نشانی چهار دانگه به محل حادثه در بزرگراه آزادگان، خیابان غفاری اعزام شدند.

اکبر اصالتی افسر آماده منطقه 4 عملیات آتش نشانی که به اتفاق نیروها در محل حادثه حاضر شده بود در این باره گفت: به محض رسیدن مشاهده شد در داخل گاراژی به مساحت تقریبی 3 هزارمتر مربع با انواع کاربری ها، یک کارگاه مبل سازی و تولید مبل به وسعت 200 متر مربع، کاملا شعله ور است و همچنین آتش در حال سرایت به دیگر کارگاه ها است.

وی ادامه داد: آتش نشانان با رعایت کامل نکات ایمنی پس از قطع برق محل به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه از چند جهت شعله های آتش را در محاصره خود در آورده و در کمترین زمان شعله های سرکش آتش را خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند و گروه دیگر نیزبرای یافتن افراد احتمالی درداخل آتش به جستجو در محل حادثه مشغول شدند.

وی در ادامه افزود: آتش نشانان پس از خارج کردن تعدادی بشکه تینر و سیلندر گاز مایع در محل و اطمینان از عدم حضور فرد یا افراد محبوس شده در محل و همچنین بعد ازمهار کامل شعله‌های آتش، محل حادثه را برای بررسی علت وقوع این آتش سوزی به آتش نشانان شهرستان چهار دانگه سپردند.

زمان وقوع حادثه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.