ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی با محوریت ارتقای ایمنی و مدیریت انرزی

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 12/08/1396 - 19:58
کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی اردیبهشت 97 برگزار می‌شود

به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی اردیبهشت ماه سال آتی در این استان برگزار می شود.
به گزارش اخبار فلزات و به نقل از شاتا، حسین نجاتی جلسه بررسی محورهای کنفرانس دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی با بیان این مطلب، افزود: این کنفرانس برای اولین بار با حمایت و موافقت معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری دانشکده مهندسی برق دانشگاه تبریز و با حضور شرکت های فعال در حوزه معدن و صنایع داخلی و خارجی­ برگزار می‌شود و به تبیین و تشریح بخشی ازمحورهای اصلی همایش و اهداف آن می‌پردازد.
وی با اشاره به برخی اهداف این کنفرانس تصریح کرد: برگزاری کنفرانس یاد شده ازجهات مختلف ازجمله ارتقاء سطح ارتباط و تعامل صنعت ودانشگاه ، ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان دانشگاه های استان، ممیزی انرژی ، بهینه سازی و بهبود کیفیت خط تولید و ارتقاء تکنولوژی و بهره‌برداری ازفناوری های نوین درحوزه معادن وصنایع معدنی ضرورت دارد و تعامل سازنده همه بخش های اجرایی و دانشگاهی استان درجهت پیشبرد اهداف این کنفرانس و برنامه های علمی و صنعتی آینده حایز اهمیت است. نجاتی افزود: این کنفرانس با رویکرد تخصصی مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی و با اهداف متنوع به ویژه مدیریت انرژی، ارتقاء ایمنی، تکنولوژی های نوین اکتشاف بدون تخریب زمین و... به منظورایجاد کلینیک‌های تخصصی که همواره مورد تأکید وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز بوده است برگزارخواهد شد.

تاریخ برگزاری
برگزار کننده
سازمان صنعت، معدن و تجارت
تلفن همراه
تلفن ثابت

به اشتراک گذاری این صفحه: