به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

انبار چوب ۱۰ هزار متری در بزرگراه آزادگان طعمه حریق شد

ثبت شده توسط admin_sssj - سه شنبه, 09/21/1396 - 19:41
تصویر

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر حریق گسترده در یک انبار چوب در بزرگراه آزادگان درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: 21 دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که آتش‌سوزی در یک انبار چوب در بزرگراه آزادگان، خیابان غفاری به سامانه 125 اعلام شد؛ محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران و مربوط به منطقه چهاردانگه بود اما آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی تهران به همراه چندین دستگاه تانکر آب و خودروهای پشتیبانی به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی انبار بزرگی به وسعت 10 هزار مترمربع و مملو از چوب، الوار و پالت بود که در حجم زیاد به صورت ناایمن روی هم ریخته شده و نگهداری می‌شد؛ حدود 2 هزار متر از این انبار، چوبها و پالتها دچار آتش‌سوزی گسترده شده و کاملاً شعله‌ور بود به حدی که ارتفاع آتش به چندین متر می‌رسید و به سرعت در حال سرایت به سایر قسمتها و انبارهای مجاور بود.

وی خاطرنشان کرد: آتش به یک دستگاه خودروی نیسان خساراتی وارد کرده و دو دستگاه کانکس اسقاطی را شعله‌ور کرده بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را از چند طرف آغاز کرده و با مهار آتش، اجازه گسترش حریق به سایر قسمتها را ندادند.

ملکی تصریح کرد: در نهایت آتش خاموش شد، خوشبختانه در این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم اما خسارات زیادی بر جای گذاشت، سرانجام در ساعت 4:45 بامداد بعد از خاموش شدن آتش، محل حادثه برای لکه‌گیری و مراحل پایانی تحویل آتش‌نشانان چهاردانگه شد.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.