به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

حریق پاساژ برلیان در آبادان با تلاش آتش‌نشانان مهار شد/علت حادثه در دست بررسی است

ثبت شده توسط samanehj64 - سه شنبه, 11/24/1396 - 12:18
تصویر

مجید فرهانی پور دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان، اظهار کرد: در ساعت 18 و 58 دقیقه گزارش حریق در پاساژ برلیان به آتش‌نشانی اعلام شد که در ساعت 19 و 2 دقیقه مأموران آتش‌نشانی به محل حادثه رسیدند.

وی افزود: حضور به‌موقع آتش‌نشانان در محل حادثه موجب شد تا این حریق بعد از 28 دقیقه تلاش مستمر آتش‌نشانان مهار و از گسترش آن جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان عنوان کرد: در جریان این حادثه دیوار بیرونی طبقه دوم پاساژ برلیان و تعدادی از وسایل خنک‌کننده و واحدهای تجاری در آتش سوختند.

وی گفت: کامپوزیت‌هایی که به‌عنوان سایبان بر روی وسایل خنک‌کننده استفاده‌شده بود به دلیل سریع الاشتعال بودن به گسترش حریق کمک کرده بود اما خوشبختانه خسارتی به غرفه‌ها وارد نشده همچنین این حریق مصدومی در پی نداشته است.

فرهانی پور با اشاره به اینکه علت این حریق در دست بررسی است هرگونه گمانه‌زنی در خصوص عمدی بودن حادثه را رد کرد.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.