به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

استقرار مسئولان ایمنی در تمامی کارگاه‌های پرخطر الزامی است

ثبت شده توسط samanehj64 - دوشنبه, 11/23/1396 - 07:43
www.imeny.ir

محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا از آیین‌نامه ابلاغی به‌کارگیری مسئول ایمنی در کارگاه‌ها گفت: این آئین‌نامه که با هدف ارتقای سطح ایمنی در کارگاه‌های مشمول قانون کار و نظام‌مند کردن به‌کارگیری افراد شایسته و واجد صلاحیت در زمینه ایمنی و پیشگیری ازحوادث ناشی از کار تبیین شده است.

وی افزود: همچنین در این آیین‌نامه تلاش شده برای حفظ منابع مادی و سرمایه‌های انسانی کشور به استناد مواد 85 و 86 قانون کار جمهوری اسلامی تدوین و به استناد ماده 91 قانون، برای تمامی کارگاه‌های مشمول لازم‌الاجرا بوده و متخلفان از تکالیف مقرر، مطابق ماده 176 قانون کار مورد تعقیب قرار خواهند گرفت.

محمدی افزود: در راستای اجرای مدل جدید خود بازرسی درون کارگاهی، مراحل پذیرش درخواست، بررسی صلاحیت و صدور تاییدیه مسئولان ایمنی فنی در استان شکل گرفته و تاکنون بیش از 660 پرونده از متقاضیان احراز سمت مسئول ایمنی بررسی و برای 600 نفر از ثبت‌نام کنندگان کلاس‌های آموزشی 40 ساعته ایمنی عمومی و 16 ساعته تخصصی ارزیابی ریسک برگزار شده است.

ابن مقام مسئول ادامه داد: حدود 210 گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی مسئولین ایمنی صادر شده است.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.