به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

انفجار مواد محترقه در ساختمان مسکونی/ سوختگی شدید دو نفر

ثبت شده توسط samanehj64 - دوشنبه, 11/23/1396 - 07:39
تصویر

جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 12:41ظهر امروز حادثه انفجار و آتش سوزی در محله دولت آباد خیابان غیوری به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده می شود.

او با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می شود ادامه داد: محل آتش سوزی منزل یک طبقه قدیمی به وسعت 100 متر بود که از اتاق های آن به عنوان محل تولید و نگهداری مواد محترقه استفاده می شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه حجم زیادی از مواد اولیه و تولید شده در این منزل نگهداری می شد تصریح کرد: در ابتدا انفجار در این محل باعث آتش سوزی شده و زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند اتاق های این منزل کاملا شعله ور بود و یک خانم حدود 60 ساله و یک پسر و دختر نوجوان 12 و 15 ساله در این منزل حضور داشتند که خانم و پسر نوجوان شدیدا از ناحیه مختلف بدن از جمله سر و صورت دچار سوختگی شده و دختر نوجوان نیز دچار گازگرفتگی شده بود.

ملکی یادآور شد: این افراد در محاصره شعله های آتش بودند که آتش نشانان در مرحله اول این افراد را از منزل خارج و به محل امنی منتقل کردند. براثر شدت انفجار نیز بخشی از دیوارها و درها و پنجره ها تخریب شدخ بود و اتاق ها کاملا شعله ور و حریق در حال گسترش به منازل اطراف بود.

او ادامه داد:آاتش نشانان به سرعت آتش را خاموش و از سرایت آن به خانه های دیگر جلوگیری کردند. مصدومان نیز به عوامل اورژانس تحویل و عملیات در 13:32 با خاموش شدن اتش و ایمن سازی محل به پایان رسید.

زمان وقوع حادثه
تعداد مجروحین
2نفر

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.