به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

مرکز آموزش HSE جنوب کشور

ثبت شده توسط hseme - یکشنبه, 11/22/1396 - 19:13
مرکز آموزش HSE جنوب کشور

وبسایت آموزش HSE جنوب کشور بعنوان وبسایتی فعال در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی آموزشی و مشاوره ای در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE به شرکت های فعال و علاقمندان به یادگیری HSE فعالیت دارد. همچنین وبسایت آموزش HSE جنوب کشور از همان ابتدا صعنت نفت، گاز و پنروشیمی را بعنوان محوریت آموزش خود قرار داد، از همان جایی که شما واقف هستید این صنعت یک صنعت جامع و کاملی می باشد که اکثر مطالبی که در حوزه HSE می باشد در آن مشاهده می شود. پس از این رو عزیزانی که آموزش های خود با این محوریت فرا میگیرند به تبع براحتی می توانند در سایر صنایع هم فعالیت داشته باشند.

شهر/استان/منطقه
شیراز

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.