به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

شرکت مهندسی ندای سبز سلامت، ارائه دهنده خدمات بهداشت حرفه ای

ثبت شده توسط ahmad_flight_safety - سه شنبه, 11/17/1396 - 22:40
شرکت مهندسی ندای سبز سلامت

نمونه برداری و سنجش عوامل زیان آور محیط کار- آموزش ایمنی و بهداشت-ارزیابی ریسک- آنالیز حادثه-طراحی روشنایی تهویه- کنترل عوامل زیان آور-سیستم اعلام و اطفاء حریق از جمله خدمات این شرکت می باشد.

بنا به گزارش ایمنی(www.imeny.com) شرکت مهندسی ندای سبز سلامت به شماره ثبتی 26835 در سال 1393 در استان البرز تاسیس گردید و به توجه به افزایش خدمات به صنعتگران در سال 1395 موفق به اخذ مجوز آلاینده سنجی گردید لذا شرکت آمادگی کامل را جهت ارائه خدمات مهندسی به صنعتگران عزیز در سراسر ایران را دارد

شهر/استان/منطقه
کرج

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.