به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

شرکت دانش بنیان پویش آواسینا

ثبت شده توسط avasina - چهارشنبه, 10/27/1396 - 11:10
شرکت دانش بنیان پویش آواسینا

شرکت پویش آواسینا یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید تجهیزات و مصالح آکوستیک و کنترل صدا و ارائه خدمات مشاوره، آموزش تخصصی و اجرای طرح های ارزیابی و کنترل صدای صنعتی و شهری است. این شرکت به شماره 12071 در سال 1394 تاسیس و هم اکنون در مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان مستقر می‌باشد. حوزه فعالیتهای این شرکت شامل مشاوره، تولید دانش فنی، تست و عرضه تجهیزات و مصالح مرتبط با آکوستیک و صدا در صنعت و محیط زیست است. موسسین این شرکت دارای سابقه و تجربه اجرایی و فنی در این زمینه می‌باشند و تاکنون پروژه‌های صنعتی و غیر صنعتی متعددی را طراحی و اجرا نموده‌اند. اولین محصول این شرکت شامل دو مدل دستگاه تست حفاظهای شنوایی می‌باشد که به تولید تجاری رسیده است. محصول بعدی شرکت در زمینه تولید لوله امدانس نسبت موج ایستا است که کاربرد اندازه‌گیری ضریب جذب و افت انتقال مصالح آکوستیکی دارد. هدف بعدی شرکت طراحی و تولید مصالح آکوستیکی داری کاربرد مشخص و شناسنامه فنی است که تاکنون برخی از محصولات تولید و آماده عرضه به بازار مصرف است. یک گروه مهم این مصالح شامل تایلهای پیش آماده شده جاذب صوتی دیواری برای محیطهای صنعتی و شهری است. گروه دیگر، پانلهای پیش آماده شده عایق صدا است که فعلاً برای استفاده های صنعتی به صورت چندلایه طراحی گردیده است. زمینه دیگر فعالیت این شرکت طراحی مافلر و سایلنسر صنعتی است که سابقه فعالیت موفق نیز در این زمینه دارد. این شرکت آمادگی دارد که در زمینه کلیه مشکلات مربوط به آلودگی صدای صنعتی و شهری مشاوره لازم را به موسسات در زمینه ارزیابی و کنترل صدای مزاحم و زیان آور داشته باشد.

فکس
شهر/استان/منطقه
همدان

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.