به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

دستگاه تست گوشی‌های حفاظتی

ثبت شده توسط avasina - چهارشنبه, 10/27/1396 - 10:04
دستگاه تست گوشی‌های حفاظتی

یونست تست حفاظهای شنوایی یک مانکن شامل سر و نیم تنه انسانی است که مطابق با الزامات استانداردهای ISO 4869-3 و ISO 11904-2 برای تعیین میزان کاهندگی(کارایی) حفاظهای شنوایی به صورت دانش بنیان طراحی و ساخته شده است. این یونست در دو مدل 9401 و 9402 به صورت یکپارچه و قابل حمل به راحتی می تواند در آزمایشگاه یا محل استفاده، میزان کاهندگی صدای انواع حفاظهای شنوایی روگرشی (Ear Muff)‌ و توگوشی (Ear Plug) را اندازه‌گیری نماید. این یونیت به مثابه سیستم شنوایی مصنوعی می‌تواند برای تست تراز صدای دریافتی افراد از انواع هدست شامل هدفون و هندزفری را اندازه‌گیری نماید. این یونیت از نظر ابعاد ارگونومیک مشابه سر مردان ایرانی و از نظر انعطاف و چگالی و رفتار آکوستیکی همانند سر انسان طراحی و ساخته شده است. وزن یونیت حدود 7 کیلوگرم و قابل حمل می‌باشد. سیستم الکترونیک آن با استفاده از جدیدترین فناوری روز و منطبق با استانداردهای جهانی انتخاب و تعبیه شده است. مقایسه نتایج تست انواع گوشی حفاظتی با یونیت آواسینا و دوزیمتری داخل گوش انسان با اطمینان عملکرد آن را اثبات نموده است. شما می‌توانید در بخش دانلودها فایل مقاله را دریافت نمایید. مشابه این یونیت فقط توسط دو شرکت B&K و GRAS دانمارک ساخته می‌شود که دارای قیمت بین 7 تا 10 برابر می‌باشد برتری یونیت آواسینا توانایی تست حفاظهای توگوشی می باشد که آن را ممتاز نموده است.

ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت پویش آواسینا
فکس
شهر/استان/منطقه
همدان

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.