به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

 

سقوط مرگبار کودک چهار ساله در چاه 150 متری

ثبت شده توسط admin_sssj - سه شنبه, 10/26/1396 - 18:25
تصویر

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، آتشپاد سوم ایوب خجسته در خصوص این حادثه اظهار کرد: در ساعت 13:18 دقیقه امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی مشهد از حادثه سقوط یک کودک چهار ساله به عمق چاه خشک 150 متری در ویلایی در جاده قوچان، پیچ ساغروان، مقابل شهرک صنعتی فناوری‌های برتر، باخبر شد و بلافاصله تیم‌های امداد و نجات تخصصی ایستگاه‌های شماره 43 و 36 عازم محل حادثه شدند.

وی ادامه داد: به گفته سرایدار ویلا که خود را پدر کودک حادثه دیده معرفی کرده این کودک چهار ساله که نازنین نام داشته به همراه کودکی دیگر در پشت خانه سرایداری و در مجاورت چاه بدون حفاظ مشغول بازی بودند که به یکباره نازنین به درون چاه 150 متری خشک سقوط کرده است.

خجسته افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی وارد چاه شدند و کودک 4 ساله را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه پس از معاینات پزشکی مرگ کودک تایید شد.

زمان وقوع حادثه
تعداد کشته شده ها
1نفر