به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

دعوت از وزارت کشور برای بررسی وضعیت ایمنی پایتخت

ثبت شده توسط admin_sssj - سه شنبه, 10/26/1396 - 17:43
دعوت از وزارت کشور برای بررسی وضعیت ایمنی پایتخت

به گزارش خبرنگار شبستان، احمد مسجدجامعی در سی و هشتمین جلسه شورا با اشاره به حادثه پلاسکو گفت: در زمان وقوع حادثه پلاسکو رییس جمهور هیئتی برای تهیه و ارایه گزارش ملی از حادثه پلاسکو تعیین کرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: ارایه راهکارهای پیشگیری از چنین حوادثی و اصلاحات ساختاری در سطح ملی، محلی و منطقه ای برای جلوگیری از وقوع حادثه از اهداف کمیته ملی حادثه پلاسکو بود.

وی با بیان اینکه نهادها و سازمان های مستقر گزارش هایی در خصوص حادثه پلاسکو تهیه کرده اند، گفت: اما اکنون که یک سال از وقوع حادثه گذشته است باید ببینیم چه اقداماتی در خصوص پلاسکو انجام شده است.

مسجدجامعی خطاب به وزارت کشور گفت: از وزارت کشور سوال می کنم در خصوص اقداماتی که باید برای حادثه پلاسکو انجام می شده.

وی ادامه داد: تعیین متولی اصلی مدیریت بحران در شهرهای بزرگ از جمله تهران یکی از مواردی است که در کمیته مذکور تصویب شده است اما هنوز وضعیت آن مشخص نشده است.

مسجدجامعی ادامه داد: مشخص کردن نسبت مدیریت بحران کشور با مدیریت بحران شهرداری تهران از دیگر مواردی بوده است که تعیین تکلیف نشده است.

وی با اشاره به نقش رسانه ها در ارتقای سطح ایمنی جامعه و اطلاع رسانی گفت: در زمان وقوع حادثه پلاسکو اخبار، تصاویر و گزارش های متعددی از طریق رسانه ها و مطبوعات منعکس شد که سطح اطلاعات و آموزش های افکار عمومی را بسیار بالا برد.

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.