به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

همایش پارس سبز

ثبت شده توسط greenpars - سه شنبه, 10/26/1396 - 00:18
همایش پارس سبز

همایش پارس سبز در دوم و سوم بهمن ماه 1396 در سالن همایش های خلیج فارس سازمان منطقه ویژه با حضور مدیران عامل شرکت های منطقه، اداره کل HSE وزارت نفت و شرکت های تابعه، مدیران سازمان حفاظت محیط زیست کشور و استان بوشهر برگزار می گردد.

کارگاههای آموزشی این همایش به شرح زیر می باشد :

1. workshop on passive sampling for air quality measurements
دوشنبه - ۱۴ تا ۱۶
برگزار کننده: شرکت PASSAM سوییس
2. Portable sensors technology development connected with design and fabrication in order to environmental pollutants monitoring
سه شنبه - ۸ تا ۹
برگزار کننده: پژوهشگاه صنعت نفت
3. Applied methods for industrial and hazardous waste management
۹:۱۵ تا ۱۳:۳۰
برگزار کننده: شرکت AVG آلمان

تاریخ برگزاری
تا تاریخ
برگزار کننده
سازمان منطقه ویژه انرژی پارس
مهلت ثبت نام

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.