به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

آتش‌سوزی در یک پاساژ واقع در خیابان فردوسی

ثبت شده توسط admin_sssj - دوشنبه, 10/25/1396 - 19:37
تصویر

به گزارش عصر امروز، جلال ملکی درباره خبر آتش‌سوزی در یک پاساژ اظهار داشت: در ساعت 9:8 حادثه آتش‌سوزی در یک پاساژ واقع در خیابان فردوسی، کوچه برلن به سامان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران 4 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شده یک پاساژ سه طبقه با 250 باب مغازه کوچک و بزرگ دچار حریق شده است.

ملکی بیان داشت: در طبقه منفی یک این پاساژ، مغازه‌ای به وصعت 50 متر مملو از البسه و لباس دچار آتش‌سوزی شده بود، کاملاً شعله‌ور بود و آتش از درها و پنجره‌ها بیرون می‌زد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود و آتش‌نشانان در دو گروه مشغول به اطفای حریق و خروج افراد از این پاساژ شدند.

وی افزود: حدود 20 نفر از کارگرانی که شب‌ها در مغازه‌ها حضور داشتند، از این پاساژ خارج شدند و خوشبختانه در این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم. تا دقایقی دیگر نیز عملیات تخلیه دود از این پاساژ به اتمام می‌رسد.

زمان وقوع حادثه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.