به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

توجه: برای بهره مندی از خدمات سرور جدید نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. بهره مندی کلیه کاربران محترم و حتی کسانی که عضو قبلی سایت بوده اند منوط به ایجاد حساب کاربری جدید می باشد. بعضی از فیلدها مانند اطلاعات تماس صرفا برای کاربران آنلاین نمایش داده می شود.

 

نویسنده ایمنی شوید. امتیاز نقدی بگیرید.

ثبت شده توسط ali - چهارشنبه, 10/20/1396 - 19:25

پایگاه اطلاعات ایمنی در راستای رسالت اطلاع رسانی خود به تعدادی محدودی نویسنده نیازمند است. کلیه کاربران عضو سایت می توانند از این طریق با ما همکاری کرده و ضمن کمک در اشاعه فرهنگ ایمنی ، مبلغ ناقابلی حق الزحمه با شرایط زیر دریافت کنند:

  1. ثبت هر محتوی منتشر شده شامل مقاله، متن علمی آموزشی،فرصت شغلی ،  خبر، رویداد، معرفی کالاها و خدمات معادل 10  امتیاز می باشد. 
  2. هر کاربر در مرحله اولیه مجاز به ثبت حداکثر 3 محتوی در روز می باشد. این سهمیه متعاقبا  و متناسب با کیفیت و کمیت محتوی ثبت شده افزایش خواهد یافت.
  3. کاربری که بیشترین بازدید کننده ماهانه به محتوی وی اختصاص داشته باشد مشمول دریافت هدیه نقدی علاوه بر مبلغ  مربوط به امتیازات جمع آوری شده خواهد بود.
  4. بازای هر هزار امتیاز کسب شده پرداخت مبلغ 30 هزار تومان به حساب نویسنده تضمین می گردد. این مبلغ متناسب با کیفیت و کمیت مطالب ارسالی قابل افزایش می باشد.  
  5. پایگاه اطلاعات ایمنی با تکمیل ظرفیت نویسندگان، مجاز به عدم پذیرش نویسندگان جدید خواهد بود.

برای ارسال محتوی جهت  بهره مندی از مزایای فوق  اینجا کلیک کنید.