به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

پاکبان شهرداری بوکان در برخورد با مینی بوس جان باخت

ثبت شده توسط admin_sssj - سه شنبه, 10/19/1396 - 21:49
تصویر

ظاهر فیضه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این فرد پس از تصادف با مینی بوس به کناره خیابان پرت و بر اثر برخورد با جدول کنار خیابان، جان خود را از دست داده بود.
وی اضافه کرد: این حادثه، سومین حادثه برخورد ماشین با پاکبانان شهرداری در بوکان بوده و در این حوادث 2 نفر جان خود را از دست داده و یک نفر دیگر نیز مجروح شده است.
به گزارش ایرنا، سال گذشته یک پاکبان بوکانی با برخورد یک دستگاه ماشین سواری جان خود را از دست داده بود.
امسال نیز یک دستگاه خودرو پژو در ساعت پایانی شب در خیابان مریوان با یکی از پاکبانان شهرداری که مشغول نظافت محل بود، برخورد کرده و باعث مصدومیت وی شد.
شهرستان بوکان با 251 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

زمان وقوع حادثه
تعداد کشته شده ها
1نفر

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.