به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

نجات کارگر مقنی ورامینی از عمق چاه 20 متری

ثبت شده توسط admin_sssj - سه شنبه, 10/19/1396 - 21:45
تصویر

بهنام کرمانی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین با اطلاع از سقوط یک کارگر مقنی در داخل یک چاه در روستای ریحان آباد از توابع بخش مرکزی ، بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه یک کارگر مقنی ، که در حال حفر چاه بود ، به عمق 20 متری سقوط کرده بود و بررسی های اولیه نشان می داد که وی با وجود آسیب های وارده، زنده است.
کرمانی اظهار کرد: نیروهای ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشانی ورامین با برپایی کارگاه موفق شدند که این فرد را که دچار مصدومیت شدید شده بود ، از عمق چاه زنده خارج کنند.
وی بیان کرد: این فرد بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

زمان وقوع حادثه
تعداد مجروحین
1نفر

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.