ایجاد صفحه اختصاصی در ایمنی

 

به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:

  • برای بهره مندی از خدمات سایت، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.

  • چنانچه قبلا نسبت به عضویت اقدام کرده اید اما موفق به مشاهده لینک نشده اید حتما پوشه spam/هرزنامه ایمیل خود را چک کنید.   

 

انبار جعبه آتش گرفت

ثبت شده توسط admin_sssj - سه شنبه, 10/19/1396 - 21:37
تصویر

جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در مورد این حادثه اظهار کرد: ساعت 10 و 32 دقیقه آتش‌سوزی در یک انبار در خیابان نظام‌آباد به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی در انباری حدودا ۴۰۰ متری رخ داد،گفت: در این محوطه جعبه‌های حمل غذا نگه‌داری می‌شد و مقداری هم قطعات چوبی و فایبرگلاس هم در کنار آنها وجود داشت که دچار آتش‌سوزی شد و کاملا شعله‌ور بود.

وی با اشاره به وجود یک ساختمان در کنار این محل گفت: دود ناشی از آتش‌سوزی به برخی از طبقات این ساختمان سرایت کرده بود ولی از سرایت آتش جلوگیری شد. با توجه به اینکه ساکنان ساختمان را تخلیه کرده بودند مورد مصدومیت در این حادثه نداشتیم.

ملکی در پایان اظهارکرد:‌ آتش در حال حاضر خاموش شده است و آتش‌نشانان مشغول لکه‌گیری هستند.

زمان وقوع حادثه

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.